Su partneriais iš Lenkijos rengiami nauji projektai

Vilkaviškio r. savivaldybėje rugsėjo 3 d. vyko darbo grupės, rengiančios bendrų projektų paraiškas Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai, remiančiai dvišalį bendradarbiavimą, susitikimas.

Į Vilkaviškio rajoną atvyko partneriai iš Lenkijos – Ruciane-Nida ir Kowale Oleckie savivaldybių atstovai.

Iš Ruciane-Nida savivaldybės atvyko meras Piotras Ričardas Feliskis (lenk. Piotr Ryszard Feliski), savivaldybės sekretorė Danuta Kovalevska (lenk. Danuta Kowalewska), Investicijų skyriaus specialistas Marekas Kačmarčykas (lenk. Marek Kaczmarczyk). Iš Kowale Oleckie savivaldybės atvyko jos vadovas Kšištovas Locmanas (Krzysztof Locman), kultūros centro direktorius Zbignievas, taip pat naujojo kultūros centro vadovas bei kt. Susitikime taip pat dalyvavo „EC Euro Consulting Ltd“ atstovai – biuro vadovas Džislavas Ryškovskis (lenk. Zdzisławas Ryszkowski) ir konsultantė Beata Jackievič (lenk. Beata Jackiewicz).

Svečius sutiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, l. e. Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjo pareigas Jurga Grigaliūnaitė.

Su partneriais iš Kowale Oleckie savivaldybės rengiamas bendras projektas, kuriuo ketinama gauti lėšų Kybartų kultūros centro remonto įgyvendinimui. Darbo grupėje dalyvavo ir Kybartų kultūros centro direktorė Asta Vencienė ir kultūrinės veiklos vadybininkė Andželika Micutienė.

Taip pat kalbėta apie bendro projekto teikimą turizmo srityje. Šis projektas bus teikiamas kartu su partneriais iš Ruciane-Nida. Vilkaviškio rajono savivaldybė šiuo projektu siektų gauti lėšų Paežerių ežero pakrantės, teritorijoje tarp Vilkaviškio miesto ir poilsiavietės, sutvarkymui, įrengiant patogią automobilių stovėjimo aikštelę, vietas poilsiui, vaikų žaidimų aikšteles ir kt. Taip pat bus numatomos lėšos pontoninių tiltų įrengimui ir vandenlenčių parkui.

Su partneriais kalbėtasi apie abiejų savivaldybių prioritetus, poreikius ir galimybes, aptarti konkretūs paraiškų rašymo ir teikimo klausimai.

Teikti paraiškas Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai galima iki 2019 m. rugsėjo 30 d.

Bendras Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti pažangų, tvarų ir integracinį augimą pasienio regione, bendradarbiaujant tarp sienų. Programa siekiama prisidėti prie regioninio augimo ir gyvenimo kokybės, glaudžiau bendradarbiauti tarp Programos teritorijos žmonių ir institucijų.

Vilkaviškio r. savivaldybės informacija

 

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas