„Sūduva“ triumfuoja: antrą kart 2:1 nugali Tel Avivo “Maccabi” ekipą ir žengia toliau

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai tęsia puikų pasirodymą UEFA Europos lygos atrankos varžybose. Suvalkijos ekipa atsakomosiose trečiojo etapo rungtynėse 2:1 nukovė Tel Avivo „Maccabi“ ir trečius metus paeiliui pateko į lemiamą atrankos etapą.

Marijampoliečiai prieš savaitę laimėjo ir pirmąsias rungtynes, kai „Netanyah“ stadione Izraelyje varžovus taip pat palaužė 2:1.

Šįkart „Sūduva“ į priekį išsiveržė dar 12-ąją minutę, po to, kai įvartį po rikošeto su varžovų žaidėju pelnė Mihretas Topčagičius. Skirtumą dar pirmajame kėlinyje po dar vieno rikošeto padvigubino Paulius Golubickas.

Nors po pertraukos „Maccabi“ surengė daugybę atakų, Izraelio čempionai pasiekė vos vieną įvartį, kai 86-ąją minutę pasižymėjo Nickas Blackmanas. Nepaisant to, „Sūduva“ išlaikė pranašumą ir žengė į ketvirtąjį etapą.

Jame Marijampolės ekipa žais prieš Budapešto „Ferencvaros“ klubą iš Vengrijos. Jei Lietuvos čempionai sugebėtų triumfuoti ir šiame etape, jie pirmą kartą Lietuvos futbolo istorijoje patektų į Europos lygos grupių etapą.

FK “Sūduva” dar kartą įrodo, kad svarbiausia ne milijonai, šalies dydis ir gyventojų skaičius, o tikėjimas ir nuoseklus darbas.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE