Sūduvoje nustatyta per 70 naujų COVID-19 atvejų. Daugiausiai jų – Vilkaviškyje

Po kelių dienų, kai naujų COVID-19 atvejų skaičius per parą nesiekė tūkstančio, šiandieną vėl informuojama apie atvejų augimą. Statistiko departamento duomenimis, per praėjusią parą šalyje nustatyti 1694 nauji koronavirusu užsikrėtę asmenys. Sūduvos regione tokių gyventojų – 72.

Daugiausiai mūsų regione vakar patvirtintų naujų COVID-19 atvejų buvo Vilkaviškyje – 27, dar 20 susirgimų užfiksuota Marijampolėje, 16 – Kazlų Rūdoje, o Šakiuose diagnozė patvirtinta 9 žmonėms. Per praėjusią parą nė vienas Kalvarijos gyventojas nesulaukė teigiamos COVID-19 tyrimo atsakymo.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad tęsiasi protrūkiai Kalvarijos globos ir užimtumo centre, Didvydžių globos namuose Vilkaviškyje.

Tiesa, Vilkaviškio rajono meras pasidalino daug žadančiomis naujienomis. „Gera žinia, kad į rajoną atkeliauja nauja vakcinų siunta. Šiandien pat bus pradedami skiepyti Didvyžių globos namų gyventojai. Artimiausiomis dienomis bus skiepijami ir kitų rajone esančių socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai. Atsakingosios įstaigos intensyviai ruošiasi sklandžiam vakcinacijos procesui, jo kontrolei,“ – sakė Algirdas Neiberka.

NVSC šiandien pranešė ir apie protrūkį Marijampolėje įsikūrusioje siuvimo įmonėje.

„Be to, vakarykštę parą registruoti atvejai, siejami su protrūkiais Kazlų Rūdos lopšelyje–darželyje „Pušelė“,“ – informavo NVSC specialistai.

Vakar socialinio tinklo Facebook paskyroje mintimis apie esamą situaciją dalinosi ir Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis. „Vis dar neramina, kad nors ir prasidėjo medikų vakcinavimo procesas, užsikrėtimų ligoninėje dar neišvengiame – per trumpas laikas pamatyti skiepų poveikį… Turim protrūkį ir Šakių šilumos tinklų administracijoje. Žodžiu, ta šiomis dienomis atėjusi ramybė ir skaičių kreivės kritimas dar labai sąlyginiai ir trapūs. Dar reikia kantrybės ir susitelkimo, nors kartais gali atrodyti, kad štai jau galim pradėti laisvinti ribojimus, nes mažai serga, mažai tiriasi (kol kas mūsų mobilusis punktas dirba vos trečdalio pajėgumu), gauname vis naujas vakcinos siuntas (bus pradėti skiepyti globos namų gyventojai ir darbuotojai)… Dar pakentėkim,“ – rašė jis.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE