„Sūduvos“ futbolininkai sieks revanšo

Jau ketvirtadienį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo atsakomosiose rungtynėse su Razgrado „Ludogorec“ sieks revanšo, kuris Lietuvos klubinį futbolą pakylėtų į istorines aukštumas.„Galimybių turime ir stengsimės pasiekti teigiamą rezultatą“, – teigia FK „Sūduvos“ vyr. trenerio asistentas E. Černiauskas

Sakykite, kaip vertinate pasirodymą ir pasiektą rezultatą pirmosiose varžybose prieš Razgrado „Ludogorec“ komandą?

Žaidėme prieš labai stiprų varžovą, kuris nuolat dalyvauja stipriausiuose Europos turnyruose. Buvome pasiruošę varžyboms ir laikėmės numatyto plano, kuris mums leido didžiąją rungtynių dalį nepraleisti įvarčio, bet nuovargis ir klaidos varžybų pabaigoje nulėmė tokį rezultatą.

Kokius skirtumus (galbūt panašumus) galėtumėte išskirti lygindami buvusius varžovus iš Šveicarijos su dabartiniu varžovu iš Bulgarijos? Ar jautėte ryškų šių komandų pajėgumo skirtumą?

Šios dvi komandos yra labai skirtingos, skiriasi žaidėjų taktinis išsidėstymas, individualus meistriškumas, Ludogorec dar prieš metus žaidė Čempionų lygos grupių etape su visais Europos grandais, bet, manau, esminis dalykas, kad Sion mūsų rimtai neįvertino ir atvyko nepasiruošę varžyboms, atsakomose rungtynėse nusiteikimas buvo priešingas, bet po pirmų varžybų turint rezultadą  0 – 3, šansų patekti į kitą etapą nėra daug. Bulgarai šios klaidos nepadarė ir buvo pasiruošę nuo pirmų minučių. Aišku, varžovas buvo daug pajėgesnis nei tie, su kuriais nuolat susiduriame. Savaime suprantama, ir klaidų buvo daug daugiau, – pripažino E. Černiauskas. – Stengiamės viską ištaisyti, kai ką, kas buvo blogai, keisti. Ketvirtadienį pamatysime, ar pavyko.

Kokius pagrindinius Razgrado „Ludogorec“ komandos žaidimo stiliaus bruožus galėtumėte išskirti? Ar sužaidę pirmąsias varžybas galėtumėte pasakyti, kad Razgrado „Ludogorec“ komandos žaidimo stilius yra palankus
Marijampolės “Sūduvos” komandai?

Ludogorec yra labai techniška komanda, mėgstanti kontroliuoti kamuolį, trumpus perdavimus prie varžovų vartų, mūsų gynėjų linijai, kuri yra labai aukšta, nebuvo lengva gintis prieš juos.

Kaip manote ar tai, jog pirmąsias varžybas teko žaisti išvykoje, apsunkino komandos galimybes siekiant teigiamo rezultato šioje dvikovoje?

Bendras rezultatas susideda iš dviejų varžybų, dažniausiai pirmos varžybos išvykoje duoda nežymų pranašumą, komandos žaidžia atsargiai. Šiuo atveju mūsų galimybes apsunkino du praleisti įvarčiai varžybų pabaigoje.

Kaip vertinate komandos galimybes atsakomosiose varžybose pasiekti teigiamą rezultatą?

Galimybių turime ir ruošiamės atsakomajai dvikovai, stengsimės pasiekti teigiamą rezultatą ir nenuvilti žiūrovų, kurie stebės mūsų varžybas. Visu pajėgumu rengiamės antrosioms rungtynėms, – po pirmadienio vakarinės treniruotės, kurios pabaigoje komandą užklupo stipri liūtis. Aišku, užduotis dabar daug sunkesnė nei buvo prieš pirmąsias rungtynes. Kiekvienose rungtynėse reikia tikėti savo komanda, kiekvienos rungtynės yra nauja istorija. Stengsimės ir į vartų plotą pataikyti, ir įvartį įmušti. Ne visada viskas pavyksta taip, kaip norisi, ne visada ir žaidi su tokiais pajėgiais varžovais. Klaidas taisėme, taisome ir dar taisysime, nes dar turime šiek tiek laiko. Pasistengsime, kad į rungtynes susirinkę žiūrovai pamatytų gražią kovą.

“Sūduvos gido” informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.