Sūduvos regione – 106 nauji COVID-19 atvejai, protrūkiai vis dar liepsnoja

Statistikos departamento duomenimis, vakar teigiamus COVID-19 testų atsakymus gavo 1993 lietuviai, iš jų Sūduvoje – 106. Daugiausiai naujų atvejų mūsų regione buvo užfiksuota Marijampolės savivaldybėje. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) taip pat informuoja apie užsikrėtimų židinius, tiek naujus, tiek jau įsisenėjusius.

Remiantis pateikiama statistika, per sausio 7-osios parą daugiausiai Sūduvoje fiksuotų atvejų pasitaikė Marijampolėje – 57, kiek mažiau – 33, jų buvo Vilkaviškyje. Kazlų Rūdoje vakar teigiamos diagnozės sulaukė 10 gyventojų, o Šakiuose ir Kalvarijoje COVID-19 naujų atvejų buvo po 3.

NVSC šiandieną informavo apie naują ligos protrūkį užfiksuotą Kalvarijos globos ir užimtumo centre. Ten infekcija buvo patvirtina 2 darbuotojams, o saviizoliacija, dėl didelės rizikos kontaktų, paskirta dar 3 darbuotojams ir 24 gyventojams.

„Dar 2 koronavirusinės infekcijos atvejai registruoti Šakių rajone veikiančiuose Ilguvos socialinės globos namuose, kur nuo gruodžio 22 d. registruota 14 susijusių COVID-19 ligos atvejų. Be to, toliau tęsiasi protrūkis Vilkaviškio rajone įsikūrusiuose Didvyžių globos namuose, kur iš viso registruota 100 COVID-19 ligos atvejų,“ – pranešama NVSC pranešime.

Nesiliauja protrūkiai ir verslo įmonėse. Štai, vakar registruoti atvejai, kurie yra siejami su židiniu Kalvarijoje veikiančioje maisto pramonės įmonėje. Su šiuo protrūkiu siejama 18 susirgimo atvejų.

Taip pat sausio 7-osios susirgimai susiję su Vilkaviškio siuvimo įmone, kurioje jau fiksuoti 58 COVID-19 atvejai.

Iš viso 7 koronaviruso atvejai užfiksuoti Marijampolėje veikiančioje mėsos perdirbimo įmonėje. Su šiuo protrūkiu siejami ir vakar registruoti nauji susirgimai.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE