„Sūduvos“ rungtynės su „Kauno Žalgiriu“ – nukeltos

Kovo 15 dieną turėjusios vykti A lygos II turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ atidėtos.

Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, saugodami vieni kitus ir sparčiai besikeičiant situacijai, Lietuvos futbolo federacija (LFF) nusprendė, kad dėl COVID-19 viruso prevencijos nuo ketvirtadienio stabdomi visi vieši renginiai tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse.

Atsižvelgus į viruso pavojingumą LFF nusprendė laikinai sustabdyti ir nukelti A lygos čempionato antrojo turo rungtynes, Lietuvos vaikų salės futbolo čempionato finalinio ketverto turnyrą, SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatą. Visi federacijos vykdomi ir kuruojami renginiai bei varžybos yra stabdomi iki kovo 27 d.

Asmenys, įsigiję bilietus į „Sūduvos“ rungtynes su „Kauno Žalgiriu“, gali susigrąžinti pinigus pagal bilietai.lt taisykles arba saugoti iki rungtynių, kurių vykdymo data bus nustatyta vėliau.

Terminas gali būti pratęsiamas atsižvelgiant į bendrą situaciją valstybėje. Išimtys gali būti taikomos tik aukšto meistriškumo futbolo varžyboms (A lyga, LFF I lyga, Futsal A lyga), tačiau situacija bus aiškesnė tik po 2020-03-17 įvyksiančio LFF vadovų pokalbio su UEFA dėl tarptautinių čempionatų, turnyrų, rungtynių ir kitų renginių atšaukimo ar nukėlimo.

Asmenims rekomenduojama likti namuose ir vengti bet kokio didesnio žmonių sambūrio, o pajutus gripo ar plaučių uždegimo simptomus nedelsiant kreiptis į gydytojus. Kelios Europos šalys jau ėmėsi ekstremalių saugumo priemonių ir neleidžia nei patekti nei išvykti iš šalies.

Pasaulyje jau užfiksuota daugiau nei 128 tūkstančių ligos atvejų, iš kurių, beveik 5 tūkstančiai buvo mirtini. Virusas staigiai plinta ir jeigu Lietuvoje jautėmės pakankamai saugūs, šiuo metu mūsų artimiausiose kaimynėse – Latvijoje ir Lenkijoje virusu užsikrėtusių žmonių skaičius jau skaičiuojamas dešimtimis. Šis virusas pasiekė ir Lietuvą, šiuo metu Lietuvoje užfiksuoti 3 atvejai, kurie vis dar yra priskirti aktyviems.

 

FK „Sūduva“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE