Susitikimas su Akmenynų seniūnijos bendruomenės nariais

Vasario 12 d. Kalvarijos savivaldybės administracijos vyr. specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė) Rūta Kučinskienė kartu su Akmenynų seniūne Danguole Sinkevičiene Akmenynų seniūnijoje organizavo susitikimą su aktyviais vietos bendruomenės nariais.

Susitikime dalyvavo Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Kalvarijos savivaldybėje Erika Stankevičienė, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato viršininkas Marius Miesčionaitis.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rūta Kučinskienė susitikimo dalyvius supažindino su pagalbos vaikui ir šeimai organizavimu savivaldybėje. Rūta Kučinskienė kalbėjo apie teikiamas kompleksines paslaugas savivaldybėje, paragino jomis naudotis ir pasidalyti šia informacija su bendruomenės nariais. Rūta Kučinskienė ragino aktyvius bendruomenės narius, pastebėjus šeimose, kuriose yra nepilnamečių vaikų, problemas, tokias kaip nesaikingas alkoholio vartojimas, smurtas šeimoje, padėti jas identifikuoti ir kreiptis pagalbos. Laiku suteikta reikiama parama ir pagalba šeimai užkirs kelią galimiems vaiko teisių pažeidimams.

Susitikimo metu Erika Stankevičienė pristatė vaiko teisių apsaugos sistemą, informavo apie skyriaus specialistų reagavimą į gautus pranešimus apie galimus vaiko teisių pažeidimus, pateikė pavyzdžių, kaip realiai vyksta skyriaus darbas, bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis, paaiškino, su kokiais sunkumais ir iššūkiais dažniausiai susiduria skyriaus specialistai. Erika Stankevičienė kalbėjo apie naujai atsiradusį laikinosios priežiūros institutą.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato viršininkas Marius Miesčionaitis aptarė bendruomenei aktualias problemas, priežastis ir jų sprendimo būdus, kalbėjo apie aktyvesnio bendradarbiavimo galimybes ir būdus.

Susitikimas baigėsi apibendrinimu: darbas su vaiku ir šeima yra komandinis darbas ir tik institucijoms ar specialistams dirbant bendrai bei siekiant vieningo tikslo galima tikėtis teigiamų rezultatų – laimingų tėvų ir vaikų!

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE