Susitiko buvę ir esami savivaldybės vadovai

Į susitikimą su Savivaldybės meru Algirdu Neiberka, vicemeru Kaziu Kiaulakiu, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu bei jo pavaduotoja Daiva Rikliene atvyko buvę Savivaldybės vadovai – Audrius Balbierius, Bernardas Marčiukonis, Saulius Vabalas, Alfonsas Čelkevičius, Alfonsas Minelga, Ina Blauzdžiūnienė.  Jie visi vienu ar kitu metu, ilgiau ar trumpiau vadovavo rajono savivaldybei ir priiminėjo svarbius rajono žmonėms sprendimus. Susitikime taip pat dalyvavo LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Algirdas Butkevičius.

„Noriu, kad užgimtų nauja tradicija ir visi kartu susėdę prie bendro stalo pasidalytume savo idėjomis apie rajono vystymosi kryptis, juk rajono gerovė priklauso ne nuo vieno žmogaus, o nuo mūsų visų“, – sakė visus subūręs Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Susitikime Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė pristatė Savivaldybės veiklą, vykdomus projektus, supažindino su artimiausių metų perspektyvomis.

Susirinkę garbūs svečiai po pristatymo dalijosi ankstesnio savo darbo įžvalgomis, įvertino savivaldoje nuveiktus darbus.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas