Susitiko su Liubavo seniūnijos bendruomenės nariais

Š. m. sausio 30 d. Kalvarijos savivaldybės administracijos vyr. specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė) Rūta Kučinskienė kartu su Liubavo seniūnu Gintu Baliuliu Liubavo seniūnijoje organizavo susitikimą su aktyviais vietinės bendruomenės nariais.

Susitikime dalyvavo Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Kalvarijos savivaldybėje Erika Stankevičienė, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato viršininkas Marius Miesčionaitis, Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Diana Varnagirytė.

Susitikimo metu Erika Stankevičienė pristatė vaiko teisių apsaugos sistemą, naujai atsiradusį laikinosios priežiūros institutą, informavo apie skyriaus specialistų reagavimą į gautus pranešimus apie galimus vaiko teisių pažeidimus, pateikė pavyzdžių, kaip realiai vyksta skyriaus darbas, bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis, paaiškino, su kokiais sunkumais ir iššūkiais dažniausiai susiduria skyriaus specialistai.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rūta Kučinskienė susitikimo dalyvius supažindino su pagalbos vaikui ir šeimai organizavimu savivaldybėje, teikiamomis kompleksinėmis paslaugomis, paragino prireikus išdrįsti kreiptis pagalbos. Rūta Kučinskienė kalbėjo, kaip yra svarbu kuo anksčiau pastebėti ir identifikuoti galimas rizikas bei teikti savalaikę pagalbą vaikui ir jo šeimai.

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Diana Varnagirytė kalbėjo apie nemokamai teikiamas priklausomybės ligų konsultacijas Kalvarijos savivaldybės gyventojams, kurias teikia priklausomybių konsultantas. Susirinkusiems dalyviams pristatė priklausomybių konsultanto darbo metodiką.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato viršininkas Marius Miesčionaitis aptarė bendruomenei aktualias problemas, priežastis ir jų sprendimo būdus, kalbėjo apie aktyvesnio bendradarbiavimo galimybes ir būdus.

Susitikimas baigėsi apibendrinimu: siekiant bendro tikslo – vaiko ir šeimos gerovės, būtinas glaudus bendradarbiavimas ir nuolatinė komunikacija tarp bendruomenės narių, institucijų.

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE