Sutartis su Lazdijų rajono savivaldybe – galimybė ligoninėms stiprinti bendradarbiavimą

Gegužės 16 d. Kalvarijos ir Lazdijų rajono savivaldybės pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatoma kurti ir teikti  kokybiškas bei saugias antrinio lygio paslaugas Lazdijų rajono ir Kalvarijos savivaldybių gyventojams.

Merai Artūras Margelis ir Vincas Plikaitis, pasirašydami sutartį, įsipareigojo rengti bendrus projektus antrinio lygio medicinos paslaugoms teikti, plėtoti koordinuotą ir integruotą ligų valdymą, bendradarbiauti keičiantis gydytojais ir kitu medicinos personalu, sudaryti galimybes savo savivaldybių gyventojams gauti kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, užtikrinti, kad viešoji įstaiga Lazdijų ligoninė ir viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė pasirašys asmens sveikatos priežiūros sutartį dėl specializuotų paslaugų teikimo.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašyme Lazdijuose dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės tarybos, Sveikatos komiteto nariai, VšĮ Lazdijų ligoninės direktorius ir ligoninės atstovai. Kartu su meru Vincu Plikaičiu į sutarties pasirašymo ceremoniją vyko mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius ir Socialinių reikalų skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Diana Varnagirytė.

Savivaldybės informacija ir nuotraukos 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas