Teisę vairuoti praradęs lenkas apsirūpino suklastotu pažymėjimu

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė vilkiką vairavusį lenką, turėjusį suklastotą vairuotojo pažymėjimą. Tikrą tokį dokumentą iš jo yra atėmusi Lenkijos policija dėl sukelto eismo įvykio.

Ketvirtadienį apie 4 val. ryto Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos į Lenkiją išvykstantį vilkiką „MB Actros“ su puspriekabe „Schmitz“. Ant abiejų transporto priemonių buvo lenkiški numeriai.

Vilkiką vairavo 54-erių Lenkijos pilietis. Dokumentų patikros metu jis Kalvarijos pasieniečiams pateikė, įtariama, visiškai suklastotą lenkišką vairuotojo pažymėjimą. Kalvarijos užkardos pasieniečiai iš kolegų Lietuvos ir Lenkijos pasienio, muitinės ir policijos tarnybų bendradarbiavimo centre Budziske sužinojo, kad šiam asmeniui yra atimta teisė vairuoti. Vairuotojo pažymėjimo jis neteko, nes sukėlė eismo įvykį.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai lenkui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Jį pasieniečiai uždarė į areštinę.

Vilkikas ir puspriekabė perduoti į Kalvarijos užkardą ketvirtadienį ryte atvykusiam įmonės, kurioje dirba šis vairuotojas, vadovui.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X