Tęsiami automobilių stovėjimo aikštelių remonto darbai

R. Juknevičiaus gatvėje buvo didinama dar viena automobilių stovėjimo aikštelė. Nuo šiol 58-ojo namo gyventojai aikštelėje po savo langais gali sustatyti dvigubai daugiau transporto priemonių. Anksčiau aikštelė talpino 16 automobilių, o pabaigus aikštelės platinimo darbus, daugiau nei 900 m2 ploto aikštelėje telpa 32 automobiliai, tarp kurių yra išskirtos vietos ir neįgaliesiems.

Tvarkant ir plečiant automobilių stovėjimo aikštelę buvo keičiami betoniniai kelio bortai. Vykdant darbus buvo neišvengti esamo šaligatvio dangos pažeidimai, tačiau pažeistos dalys buvo atstatytos ir sutvarkytos. Stovėjimo vietos buvo pažymėtos horizontaliu ženklinimu.Automobilių stovėjimo aikštelė Juknevičiaus gatvė Marijampolė

„Darbai šiuo metu vykdomi ir gretimoje R. Juknevičiaus g. 68-ojo namo automobilių stovėjimo aikštelėje. Čia vyksta paprastasis aikštelės dangos ir šaligatvio remontas. Pabaigus aikštelės remonto darbus gyventojai galės patogiai statyti automobilius, o pėstiesiems bus užtikrintas patogus judėjimas atnaujintu šaligatviu. Šiais metais planuojame atnaujinti dar vieną aikštelę R. Juknevičiaus gatvėje ir pagerinti įvažiavimo kelią į Vasaros gatvėje, esančius garažus“, – sako Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis

Pasak K. Podolskio kiekvienais metais Savivaldybės taryba tvirtina pinigų sumą skiriamą einamųjų metų aikštelių įrengimui. Pagal turimas lėšas yra atrenkamos tvarkytinos aikštelės, įvertinami gyventojų ar daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pateikti dokumentai ir parengtas aikštelės remonto projektas ir sąmata. Svarbu pabrėžti tai, kad atrenkamos tos aikštelės, kurių gyventojai prie remonto ar rekonstrukcijos prisideda ne mažiau 20 proc.

Primename, kad Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu 2016 metų lapkričio mėn. buvo patvirtintas tvarkos aprašas, kuriuo vadovaujantis fiziniai ar juridiniai asmenys gali teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant savivaldybės bendro naudojimo objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbus.

Automobilių stovėjimo aikštelė Juknevičiaus gatvė MarijampolėMarijampolės savivaldybės administracijos informacija

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE