Tinklinio sėdint mėgėjai varžėsi Marijampolėje

Spalio 19-20 dienomis Marijampolėje vyko LR tinklinio sėdint II ir finalinis turas, kuriame dalyvavo 4 Lietuvos komandos: Marijampolės “Siekis”, Vilniaus “Feniksas”, Klaipėdos “Žuvėdra” ir Šiaulių “Entuziastas”.

Po pirmojo turo, vykusio Klaipėdoje, komandos pasiskirstė taip (nuo pirmaujančios komandos): Vilnius, Klaipėda, Marijampolė, Šiauliai. Antrajame ture situacija galėjo keistis. Tačiau po įnirtingos kovos tarp Marijampolės “Siekio” ir Šiaulių “Entuziasto” Marijampolės komanda išplėšė pergalę rezultatu 3:2 ir išsaugojo III vietą bendroje turnyrinėje lentelėje. Vilniaus “Fenikso” komanda dominavo, o Klaipėdos “Žuvėdra” netikėtai netekusi vieno iš savo lyderių, patyrusio traumą, stengėsi ir išsaugojo II-ąją vietą.

Galutinė bendra dviejų etapų LR tinklinio sėdint 2019 metų turnyrinė lentelė atrodo taip:
1. Vilniaus “Feniksas”;
2. Klaipėdos “Žuvėdra”;
3. Marijampolės “Siekis”;
4. Šiaulių “Entuziastas”.
Norime padėkoti savanoriams, rėmėjams, organizatoriams, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai bei Lietuvos žmonių su negalia tinklinio ir badmintono asociacijai. Sveikiname Marijampolės “Siekio” komandą, kurioje žaidžia Gintaras Bagdonas, Vakarė Bagdonaitė, Tomas Kiveris, Vidas Valenta, Povilas Tabaras, Žydrūnas Steponavičius, Gintautas Pačėsa, Vidas Balkauskas, Mindaugas Lietuvininkas, Remigijus Kmieliauskas ir Romaldas Bacevičius.

Turnyro dalyviams buvo įteikti saldūs prizai, kuriuos įsteigė “Mantinga’ labdaros ir paramos fondas.

Nuotraukų autoriai: Vakarė Bagdonaitė ir Virginijus Knabikas.

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas NSK “Siekis”

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE