Tradicinė premija įteikta imtynininkui

Penktadienį jau 10-tąjį kartą vienam iš jaunųjų rajono sportininkų įteikta tradicinė Vlado Ogulevičiaus atminimo premija. Šiais metais už puikius pasiekimus sporte ji atiteko jaunajam imtynininkui Karoliui Grigelaičiui.

Sportininką pasveikinti ir įteikti premiją tradiciškai atvyko Vlado Ogulevičiaus dukra Jurgita Ogulevičiūtė-Guehlke. Ji kiekvienas metais pasveikina ir paskatina labiausiai nusipelniusį Vilkaviškio rajono sportininką: „Jau dešimt metų. Pati negaliu patikėti, kad jau tiek laiko praėjo. Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais mes turime ką apdovanoti ir nereikia ieškoti, kam premiją įteikti“.  Sveikindama sportininką ji linkėjo jam sėkmės, aukštų pasiekimų ir klausyti savo trenerės patarimų, kuri kaip mama – jeigu reikia paskatina, kartais pabara, bet visada yra šalia.

Šiais metais K. Grigelaičiui premijos iniciatorė įteikė 200 eurų čekį.

Kartu su Jurgita jaunąjį sportininką sveikino ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Žemaitaitis, Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktorius Algidas Karalius, imtynininko trenerė Vaida Puidaitė. Padėkoti už puikius rezultatus savo mokyklos auklėtiniui atvyko ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Laukaitienė.

Visi jie linkėjo jaunajam sportininkui nesustoti, toliau siekti užsibrėžtų tikslų ir į Vilkaviškį parvežti dar ne vieną apdovanojimą. Padėkos už įsteigtą premiją sulaukė ir J. Ogulevičiūtė-Guehlke. Savivaldybės meras A. Neiberka jai dėkojo už ilgus metus puoselėjamą tradiciją ir linkėjo, kad ji tęstųsi dar ne vieną dešimtmetį.

Vilkaviškio rajono imtynininkai nekartą įrodė, kad jiems šalyje mažai kas prilygsta. Iš įvairių varžybų jie nuolat sugrįžta su gausybe apdovanojimų. K. Grigelaitis jau pats sunkiai suskaičiuoja, kiek įvairių apdovanojimų yra pelnęs. Jų skaičius arti 50-ies. Dabar jaunasis sportininkas intensyviai ruošiasi vasarą Azerbaidžane vyksiančioms rungtynėms.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE