Trečius metus iš eilės Marijampolės daugiabutis tapo Metų renovacijos projekto nugalėtoju

Kovo mėnesį vyko Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuoti „Metų renovacijos projekto 2020“ rinkimai, kurių metu visuomenė turėjo galimybę susipažinti su 2018–2019 m. renovuotų daugiabučių istorijomis bei atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį projektą.

Tarp trijų nugalėtojų trečius metus iš eilės puikuojasi atnaujintas Marijampolės daugiabutis. Daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukė daugiabutis namas, esantis Jaunimo g. 7, Marijampolėje, kurio renovacijos darbai truko vos tris mėnesius ir lėmė įspūdingus rezultatus – daugiau nei perpus sumažėjusias energijos sąnaudas bei išaugusį žmonių susidomėjimą pastate parduodamais butais. Be atliktų inžinerinių sistemų atnaujinimo darbų, daugiabutis namas išsiskiria parinktomis šiuolaikiškomis spalvomis ir architektūriniu požiūriu, prie to prisidėjo ir tai, kad renovacijos metu buvo skiriamas didelis dėmesys kokybiškų medžiagų parinkimui.

Renovacijai gyventojus įkvėpė ir gerieji pavyzdžiai – beveik visi aplink esantys namai taip pat renovuoti. Dabar žvelgiama jau į tolimesnius planus – Jaunimo gatvė yra įtraukta į Marijampolės miesto kvartalinės renovacijos programą, todėl artimiausiu metu bus imtasi viešųjų erdvių atnaujinimo.

Pasak BETA direktoriaus Valiaus Serbentos, šalyje pasibaigus visuotino karantino sąlygoms, bus įteikti apdovanojimai visiems trims „Metų renovacijos projekto“ nugalėtojams.

Metų renovacijos titulas jau priklauso daugiabučiams namams R. Juknevičiaus g. 16, Kosmonautų g. 2, o nuo šių metų ir Jaunimo g. 7.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE