UAB „ECOSERVICE“ kreipiasi į gyventojus: neužstatykite privažiavimo prie konteinerių

Marijampolės savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemos administratorius UAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“ ir komunalinių atliekų tvarkytojas UAB „ECOSERVICE“ pastaruoju metu pastebi vis daugiau atvejų, kai atliekų išvežimas iš daugiabučių namų kiemų tampa problematiškas dėl to, kad konteinerių aikštelės ir privažiavimas prie jų yra užstatomi privačiais automobiliais.

Dalis automobilių yra paliekami siauruose įvažiavimuose į kiemus ir prie konteinerių aikštelių, todėl šiukšliavežės nebegali prie jų privažiuoti ir laiku ištuštinti konteinerių. Atliekų tvarkymo ekspertai atkreipia dėmesį, kad siekdami kokybiškos ir laiku teikiamos konteinerių aptarnavimo paslaugos, gyventojai turėtų atsakingai palikti automobilius kiemuose ir, svarbiausia, neužstatyti jais atliekų konteinerių.

Švaresni ir saugesni kiemai yra tiek atliekų tvarkytojų, tiek ir Marijampolės gyventojų siekis. Labai svarbus gyventojų sąmoningumas ir atsakomybė – nors kiemai šalia daugiabučių pilni automobilių, transporto priemones reikėtų parkuoti taip, kad atliekų konteineriai nebūtų užstatyti. Atliekų surinkimo automobiliai – dideli, todėl kiemuose jiems kiekvienas centimetras yra svarbus. Siekdama užtikrinti paslaugų kokybę UAB „ECOSERVICE“ prašo gyventojų neužstatyti automobiliais privažiavimo prie atliekų konteinerių.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Vardas sako

    Ką dar pasakysit? Šiemet, sausio 12, “vežėt” šiūkšles Kazlų Rūdoje, net neužsukdami į gatve ir iš 10 namų ūkių, paėmėte tik du konteinerius. Bet, kaip galima tikėtis, sąskaitų išrašyti nepamiršite.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE