Ukrainiečiai Marijampolėje džiaugėsi nemokama ekskursija

Nemokama ekskursija ukrainiečiams / Marijampolės TIC nuotr.

Vakar Marijampolėje gyvenantiems bei karo metu esantiems ukrainiečiams buvo surengta nemokama ekskursija po Suvalkijos sostinę.

Ekskursiją ukrainiečius norėta pravesti jau anksčiau, tačiau stiprūs vėjai ir nepalankus oras vis vertė nukelti vėlesniam laikui.

Vakar susirinkus gausiam būriui ukrainiečių išvysta, jog buvo verta palaukti, saulė džiuginusi visą dieną, vakarop, taip pat apšvietė Marijampolės pažinimo kelią ir neleido dalyviams sušalti.

Mažiesiems ekskursijos dalyviams labiausiai patiko spalvų pilna miesto portretų galerija bei didingi meno ir architektūros simpoziumo MALONNY piešiniai. Tuo tarpu, vyresniesiems daugiausiai šypsenų kėlė istorija apie P. Butlerienės ir Laisvės gatvių kampe stovintį pastatą, kurio fasadą puošia-buteliai.

Ekskursijos pabaigoje minutėlei stabtelta pasidalinti mintimis ir emocijomis.

Dalyviai šypsodamiesi dėkojo už tai, kad šiuo sunkiu laikotarpiu, bent ekskursijos metu, jie galėjo trumpam užsimiršti.

Nuoširdžiai dėkojama Algiui Vaškevičiui, jog sutiko skirti savo laiką ir svetingai supažindinti mūsų miesto svečius ukrainiečius su Marijampole.

Dėkojama ir Marijampolės kultūros centro direktorei, kuri maloniai sutiko ekskursijos dalyviams aprodyti svarbiausias centro erdves. Taip pat tariame ačiū visiems padėjusiems skleisti žinią apie vyksiančią ekskursiją.

Ši ekskursija ukrainiečiams Marijampolėje pirmoji, bet tikime, jog greitu metu pavyks suorganizuoti ir antrąją!

Marijampolės TIC inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE