Ukrainiečiai vairavo, įtariama, Lenkijoje ir Slovakijoje pavogtus automobilius

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė du ukrainiečius, vairavusius 2018 m. pagamintus automobillius „Mercedes Benz“ ir „Porsche Cayenne“. Šių, įtariama, vogtų mašinų paiešką ką tik buvo paskelbę Lenkijos ir Slovakijos teisėsaugininkai.

Penktadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė du vienas paskui kitą iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavusius automobilius.  „Mercedes Benz“ buvo pažymėtas lenkiškais registracijos numeriais, „Porsche Cayenne“ – slovakiškais. 2018 m. laidos mašinas vairavo Ukrainos piliečiai, abu 23 metų. Jų asmens dokumentai buvo tvarkingi.

Patikros metu pasieniečiai nustatė, kad „Porsche Cayenne“ kaip, įtariama, vogto paiešką tą pačią dieną paskelbė Slovakijos teisėsaugininkai. „Mercedes Benz“ paiešką dėl tos pačios priežasties tą pačią dieną paskelbė Lenkijos pareigūnai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Užsieniečiams gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Teismas juos leido suimti.

Automobiliai saugomi Kalvarijos pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE