Už aukštus pasiekimus – mero padėkos raštas

Balandžio 8 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės posėdžių salė buvo pilna gražaus jaunimo. Čia lankėsi Vilkaviškio moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestro nariai ir jų vadovas Saulius Mickevičius.

Orkestras paskutinįjį kovo savaitgalį dalyvavo Palangoje vykusiame XIX Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate, kuriame varžėsi net 32 Lietuvos orkestrai, t. y. daugiau nei 900 muzikantų – nuo pradedančiųjų iki profesionalų. Vilkaviškiečiai C kategorijos finaliniame ture laimėjo pagrindinį prizą – „Grand Prix“. Kolektyvas iš čempionato taip pat parsivežė „Reprezentatyviausio orkestro“ apdovanojimą.

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė negailėjo gražių žodžių Savivaldybėje susirinkusiems orkestro nariams bei vadovui.  Jiems dėkota už aukštus pasiekimus bei puikų Vilkaviškio krašto reprezentavimą orkestrų čempionate.

„Tokie puikūs rezultatai parodo, kad jūsų nuoširdus kasdienis darbas atsiperka. Tikiu, kad ši pergalė tik mažas laiptelis, link kur kas didesnių laimėjimų“, – kalbėjo Savivaldybės meras.

Meras A. Neiberka įteikė orkestrui padėkos raštą ir linkėjo ilgų gyvavimo metų, muzikinių idėjų, ryžto siekti užsibrėžtų tikslų.

Kolektyvo vadovas S. Mickevičius dėkojo Savivaldybės vadovams už parodytą dėmesį ir teigė, jog didžiuojasi kiekvienu savo orkestro nariu bei žadėjo ir toliau garsinti Vilkaviškio vardą.

Po gražių sveikinimų visi buvo kviečiami pasivaišinti gardžiais skanėstais.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE