Už puikius mokslo pasiekimus padėkota Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus absolventui Raimundui Glaveckui

Liepos 26 d. Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Savivaldybės mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis pasveikino Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus absolventą Raimundą Glavecką ir padėkojo už puikius mokslo pasiekimus bei gerai išlaikytus profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus.

Sveikindamas ir linkėdamas sėkmės Savivaldybės vadovas pabrėžė geros ir paklausios profesijos svarbą. Jis pasidžiaugė, kad Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus kolektyvas tinkamai paruošia savo mokinius, o geri profesinio rengimo centro mokinių pasiekimai, įvertinami aukščiausiu lygmeniu, liudija, jog šio skyriaus veikla rajone turi nenutrūkti.

Savivaldybės meras A. Neiberka įteikdamas absolventui padėkos raštą linkėjo toliau kryptingai siekti savo tikslų moksle, kvietė neišvykti iš Vilkaviškio, o panaudoti įgytas žinias ir įgūdžius čia, savo gimtajame krašte.

Prie sveikinimų prisidėjęs Administracijos direktorius V. Gavėnas, linkėjo Raimundui atrasti save ir įgyti širdžiai mielą profesiją.

R. Glaveckui buvo įteiktas Savivaldybės Mero padėkos raštas bei skirtas piniginis paskatinimas – 100 Eur vertės čekis.

Pasveikinti savo mokinį ir pasidžiaugti puikiais jo rezultatais atvyko MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėjas Gražvydas Šliauteris. Jis pasidžiaugė, kad R. Glaveckas savo puikiais rezultatais garsina MPRC Vilkaviškio skyriaus vardą visoje Lietuvoje. Skyriaus vedėjas pabrėžė, kad iš 73 Lietuvoje veikiančių profesinių mokyklų buvo atrinkta 10 geriausių absolventų, kurie apdovanoti Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos raštais.

„Malonu, kad tarp 10 absolventų, kurių įgytos kompetencijos mokantis pagal profesinio mokymo programą buvo įvertintos aukščiausiai, pagerbtas ir MPRC Vilkaviškio skyriaus mokinys. Raimundo pastangos nenuėjo veltui ir sulaukė aukščiausio pripažinimo. Mes labai didžiuojamės tokiais įvertinimais“, – kalbėjo G. Šliauteris.

Vilkaviškio skyriaus vedėjas pridūrė, kad į absolventų pagerbimo šventę buvo pakviesti net trys mokiniai iš Marijampolės profesinio rengimo centro – be R. Glavecko apdovanotos Marijampolės profesinio rengimo centro mokinės Deimantė Alkevičiūtė ir Silvija Skrinskaitė.

Paklaustas apie ateities planus, Raimundas sakė ketinantis toliau studijuoti ir įgyti norimą profesiją. Šiuo metu jis baigė technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programą ir ketina papildomai įgyti ekspeditoriaus specialybę.

R. Glaveckas – ne vienintelis Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus, kurį pagerbė LR Ministras Pirmininkas. Praėjusiais metais už puikius mokslo pasiekimus padėkota Vilkaviškio skyriaus absolventui Mantui Kalasauskui.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE