Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai apdovanoti Vilkaviškio savivaldybės ir sveikatos įstaigų darbuotojai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose liepos 13 d. apdovanoti Kauno regiono specialistai, kurių pastangos padėjo suvaldyti koronaviruso (COVID-19) pandemiją. Tarp apdovanotųjų – ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos, sveikatos įstaigų vadovai.

Dėkodamas už pasiaukojantį darbą, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga medalius „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ įteikė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai, operacijų centro koordinatorei ir vadovei Daivai Riklienei, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovei pagerbti medikai VilkaviškisLaurai Sadauskienei, Vilkaviškio ligoninės vadovui Linui Blažaičiui, Vilkaviškio karščiavimo klinikos vadovei Erikai Tamaliūnaitei bei Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro vadovei Danguolei Almonaitienei.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo specialistams už kilnų, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą pirmosiose gretose, suvaldant koronaviruso plitimą.

„Ši pandemija mums visiems buvo didžiulis iššūkis, bet jums teko ypatinga misija – žvelgiant priešui tiesiai į akis ir rizikuojant savo sveikata gelbėti kitų žmonių gyvybes. Visa Lietuva dėkoja jums už tai, kad neskaičiavote valandų, kad stengėtės dėl kiekvieno žmogaus ir reikšmingai prisidėjote prie Lietuvos sėkmės istorijos suvaldant koronaviruso plitimą“, – įteikdamas apdovanojimus kalbėjo A. Veryga.

Šią savaitę apdovanojimai bus įteikti ir kitų regionų medikams, o likusius apdovanojimus planuojama įteikti liepos pabaigoje.

Parengta Vilkaviškio savivaldybės administracijos pagal SAM informaciją

Nuotraukos SAM ir Daivos Riklienės

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE