• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Pirmadienis, 14 liepos
Sūduvos Gidas
Justicija
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

V. Basadre: „Dirbsime dar daugiau“

2021-02-22
Futbolas, Marijampolė, Video
Laikas: 3 min skaitymo
A A
Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Victoras Basadre

Sauliaus Čirbos nuotr.

2021 m. A lygos sezonui besirengiančios Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Victoras Basadre po pergalės per kontrolines rungtynes su Vilniaus „Riteriais“ (2:0) pirmajam savo laimėjimui daug dėmesio neteikė.

Per pirmąsias ketverias kontrolines rungtynes „Sūduva“ neįveikė savo varžovų (lygiosios 1:1 su Kauno „Hegelmann“ ir Gargždų „Banga“, pralaimėjimai 1:2 tam pačiam Kauno klubui ir 0:1 – „Panevėžiui“).

„Man tai buvo tik dar vienos kontrolinės rungtynės. Taip, laimėjome, po pergalių būni geresnės nuotaikos nei po pralaimėjimų, bet pastarosios rungtynės su „Panevėžiu“, nors jas ir pralaimėjome, man paliko geresnį įspūdį, – sakė V. Basadre. – Tuomet man labai patiko mūsų pirmasis kėlinys, jį žaidėme tikrai geru lygiu. Šį kartą žaidimas nebuvo toks, kokio norėtųsi – trūko tokio intensyvumo, greičio, kokiu mes siekiame žaisti. Vis dėlto tai yra normalu, nes kasdien sunkiai treniruojamės, po rungtynių kitą dieną vėl dirbome. Žaidėjai jaučia nuovargį, tai turi įtakos aikštėje priimamiems sprendimams.“

Vis dėlto treneris teigė esąs patenkintas rungtynėmis, o ypač džiaugėsi gynėjo Semiro Kerlos sugrįžimu ir vartininko Makio Giannikoglou debiutu.

„Semiro sugrįžimo laukėme 4 ar 5 savaites, tad smagu, kad pagaliau jis gali žaisti. Makis tikriausiai dar net neatsimena visų komandos draugų vardų, gal numeriais turėjo juos šaukti, nes dar tik keletą dienų yra su mumis, – šyptelėjo strategas. – Jam reikia laiko prisiderinti prie komandos, prie naujų sąlygų, gyvenimo naujoje šalyje. Tačiau galiu pasakyti, kad bendrai esu patenkintas komanda, rungtynėmis. Reikia vertinti tai, kaip mes dirbame, ką ir kaip darome, kaip tobulėjame. O dėl to sunkumų nėra – komanda kasdien yra susitelkusi, darome tuos dalykus, kuriuos esame susiplanavę, ir judame pirmyn. Patikėkite, mes turime labai gerą žmonių grupę, tačiau rūbinėje jie dar tik stengiasi vienas kitą pažinti, tapti tikra komanda. Jei mes būsime tikra komanda viduje, esu tikras, kad būsime stiprūs ir aikštėje.“

Per rungtynes su „Riteriais“ aktyvumu išsiskyrė Romainas Habranas, nuolat kėlęs sunkumų varžovų gynėjams tiek kairiajame, tiek dešiniajame atakos krašte. Rungtynes prancūzas užbaigė vidurio saugo pozicijoje, į kurią pasislinko, kai buvo atlikta daug keitimų. Futbolininkas prisidėjo prie abiejų „Sūduvos“ įvarčių: pirmajame kėlinyje uždirbo baudinį, o antrajame pasižymėjo pats.

„Taip, Romainas yra greitas, gali atlikti nuostabių dalykų su kamuoliu. Jis tikrai buvo pastebimas, – sutiko V. Basadre. – Vis dėlto yra žaidėjų, kurie nėra tokie matomi, bet jie atlieka ne mažiau svarbius dalykus. Nemėgstu kalbėti apie asmenybes, rinkti geriausius, reikia vertinti visą komandą bendrai.“

Keitimai Vilniuje privertė pakeisti sau įprastą poziciją ir Jevgeną Jefremovą. Pirmajame kėlinyje jis užėmė gynėjo poziciją ir dešiniajame krašte sudarė duetą su R. Habranu. Po pertraukos prancūzas persikėlė į kairįjį kraštą, o ukrainietis buvo perkeltas į atakuojančio krašto saugo vietą. Per antrąsias 45 min. J. Jefremovas sudarė krašto žaidėjų porą iš pradžių su Marku Beneta, o vėliau – su Modestu Vainikaičiu.

Beje, viename iš epizodų po ukrainiečio perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolys pasiekė į baudos aikštelę įbėgusį tą patį R. Habraną, kuriam pritrūko tik šiek tiek tikslumo, kad pelnytų savo antrą įvartį.

„Tai nebuvo eksperimentas, – apie J. Jefremovo pozicijos keitimą sakė V. Basadre. – Tokioms permainoms turėjo įtakos mūsų turimų žaidėjų skaičius ir galimų variantų skaičius. Xabi Auzmendi pirmojo kėlinio pabaigoje susižeidė, todėl reikėjo atlikti keitimą. Žinojau, kad Jevgenas yra žadęs krašto saugo pozicijoje, todėl nekilo klausimų priimant sprendimą.“

Iki A lygos pirmųjų rungtynių liko 2 savaitės. Paskutines kontrolines rungtynes „Sūduva“ sužais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže vasario 28 d. 12 val. su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Mūsų tikslas yra kasdien tobulėti, žingsnis po žingsnio geriname žaidimą, komanda tampa stipresnė. Artimiausias 2 savaites turime dirbti dar daugiau, kad gerai pasirengtume pirmosioms oficialioms rungtynėms. Vis dėlto reikia pasakyti, kad mūsų pasirengimo procesas nesibaigs su sezono pradžia. Mums vis dar trūksta žaidėjų, tikiuosi, kad artimiausiu metu sulauksime naujokų, visi dėl to sunkiai dirbame. Juos reikės įtraukti į žaidimą, tas pasirengimas su paskutinėmis kontrolinėmis rungtynėmis tikrai nesibaigs“, – tvirtino V. Basadre.

 

FK „Sūduva“ informacija

DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Šakių rajone įtariamas pastato padegimas
Šakių rajone tvenkinyje nuskendo žmogus
Šimtmečio proga pasveikinta Arnastina Adelė Dovydaitienė
Daukšiuose – šventė su meile ir dėkingumu

Kultūra

Daukšiuose – šventė su meile ir dėkingumu
Paežerių dvare antrą kartą surengtas Rožių festivalis
Mažieji skaitytojai susibūrė į „Knygos šventę“
Savaitgalio renginiai Sūduvoje

Sportas

Vilkaviškio klubas pasikvietė Vokietijoje žaidusį puolėją ir atsisveikino su kapitonu
Sportininkų dėmesiui: kviečiama registruotis į lengvosios atletikos meistrų čempionatą Marijampolėje
Vilkaviškyje surengta sporto olimpiada „Pasiek daugiau – 2025“
„Perlas Go“ sukirto rankomis su LKL debiutavusiu 19-mečiu

Politika

Šakių rajone baigėsi rajonų vadovų susitikimų ciklas seniūnijose
Prokuroras „čekiukų“ byloje teisiamam P. Isodai siūlo skirti 15 tūkst. eurų baudą ir uždrausti dirbti valstybės tarnyboje
Buvęs Seimo ir Marijampolės savivaldybės narys A. Vyšniauskas pripažintas kaltu dėl korupcinio pobūdžio nusikaltimų
Posėdžiavo Šakių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba

Įdomu

Niekaip negalite atsikelti ryte? Atskleidžia, ką tai signalizuoja apie jūsų sveikatą
Pažvelkime į Žemaitijos Skuodo praeitį
Šildymo sezonas baigėsi, tačiau namų gaisrai nesiliauja: ekspertai nurodo priežastis
Nuo šuns iki modernios signalizacijos: tyrimas parodė, kas lietuviams suteikia daugiausia saugumo jausmo

Verslas

Komandos formavimo renginiai: efektyvių komandų kūrimo strategijos
Marijampolėje – aktuali diskusija apie ES investicijų poveikį regionams
Kazlų Rūdos savivaldybė paskirstė paramą smulkiems prekybininkams
Baltijos šalių ekonomikos: Lietuva išlaiko lyderės poziciją

Mokslas ir studijos

NŠA paskelbė paskutinius valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Vilkaviškio rajone – pirmieji šimtukai
Nuo liepos 1 d. jau galima teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo
Pokyčiai, kuriuos jau matome: „Šaltinėlis“ keičiasi iš pagrindų

Turizmas

Traukiniu – į kačių sostinę: bilietams į Marijampolę – speciali nuolaida
Baltų keliais: vyko dviejų dienų pažintis su paveldu
Aristokratas, per naktį pralošęs devynis dvarus
Pradėtas įgyvendinti projektas: Orijos ežero pakrančių pritaikymas lankymui
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus