Vaidmenų žaidimas „Balsuojam!” Kalvarijos gimnazijoje

Gegužės 3 d. gimnazijoje lankėsi Europos Parlamento Komunikacijos generalinio direktorato Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje atstovai, kurie organizavo vaidmenų žaidimą ,,Balsuojam!”.

Dalyviai buvo padalinti į tris politines frakcijas, keturias šalis ir tris komitetus. Mokiniai svarstė išmokų ūkininkams, mėsos vartojimo mažinimo, metano išskyrimo į aplinką, darbo jėgos ir smulkaus verslo klausimus. Ši veikla Kalvarijos ir Sangrūdos gimnazijų, Jungėnų ir Akmenynų pagrindinių mokyklų moksleiviams buvo galimybė išbandyti save daugiašalių derybų aplinkoje. Mokiniai trumpam tapo skirtingų šalių ir politinių pažiūrų europarlamentarais, turinčiais sprendimo reikalaujančią problemą, kurią būtinai turi išspręsti, nepaisydami skirtumų. Taip pat ieškojo būdų kaip surasti kompromisą ir kompensuoti galimus praradimus.

Veiklą inicijavo Kalvarijos gimnazijos komanda įgyvendinanti  programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” (#MEPALietuva), organizacinius klausimus padėjo suderinti Marijampolės „Europe Direct” informacinis centras.

Kalvarijos savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE