Vasario 16-ąją – šventiniai trispalviai sveikinimai Lietuvai

Šiemet Vasario 16-ąją šventėme virtualiai ir tik nuotoliniu būdu buvo galima stebėti  įvairius renginius.  Tačiau  nežiūrint pandemijos ribojimų, Valstybės atkūrimo dieną marijampoliečiai pasitiko šventiškai: kėlė trispalves,  puošė savo aplinką tautiškomis dekoracijomis ir kūrė trispalves staigmenas. Džiugu, kad kasmet daugėja vis įdomesnių idėjų, kur ir kaip iškelti trispalvę, kaip sukurti šventinę nuotaiką, kurios ypač reikėjo šiemet.

vasario 16 MarijampolėPasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  prie iniciatyvos „Sveikinu Lietuvą“ prisijungė įmonės, organizacijos ir marijampoliečiai.  Gražią iniciatyvą surengė Marijampolės   aeroklubo iniciatoriai:  jie atšiauriomis žiemos sąlygomis, pasitelkę parašiutinę įrangą ir pažaboję vėją, Sasnavos aerodrome iškėlė 300 kv. m. trispalvę.  Prie akcijos prisijungė ir šventiškai trispalvę iškėlė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Trispalvėmis dekoracijomis puošėsi ugdymo įstaigos, šventines dekoracijas kūrė įvairios visuomeninės organizacijos ir  šeimos.

Trispalvės suplevėsavo gyventojų kiemuose, languose, balkonuose, Lietuvos vėliava pasipuošė viešosios erdvės ir bendruomenės.  Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje „Sveikinu Lietuvą“ ir trispalvės plevenimu bei trijų kiekvienam lietuviui brangių spalvų šventinėmis dekoracijomis papuošusiems aplinką ir pasveikinusiems Lietuvą su gimtadieniu.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE