Vėl sulaikytas suklastotą vairuotojo pažymėjimą turėjęs lenkas

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė mikroautobusą į Lietuvą vairavusį Lenkijos pilietį, patikros metu pateikusį suklastotą vairuotojo pažymėjimą. Tai buvo jau antras lenkas, šią savaitę su suklastotu vairuotojo pažymėjimu įkliuvęs Kalvarijos pasieniečiams.

Antradienį VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė mikroautobusą „Renault Master“, pažymėtą lenkiškais valstybiniais registracijos numeriais. Juo per Lietuvą į Estiją gabentas medikamentų krovinys.

Kontrolės metu automobilio vairuotojas, 43 metų Lenkijos pilietis, pasieniečiams ištiesė tvarkingus asmens dokumentus. VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė lenkiškas vairuotojo pažymėjimas. Netrukus išsiaiškinta, kad tai – visiška klastotė.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Lenką pasieniečiai uždarė į areštinę.

Mikroautobusas su legaliai gabentu kroviniu perduoti kartu vykusiam kitam lenkui, kuris turėjo teisę vairuoti tokios kategorijos transporto priemonę. Šis sėdo prie „Renault Master” varo ir tęsė kelionę

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.