Vilkaviškio “Bočiai” minėjo veiklos 20-metį

Saulėtą šeštadienio popietę Vilkaviškio „Bočių“ bendrija, švenčianti 20-ies metų veiklos jubiliejų, pakvietė atvykti į šventinį renginį, kuriame pasirodymus surengė ne tik šios šventės „kaltininkai“, bet ir bendraminčių kolektyvai iš Simno, Kazlų Rūdos bei Šakių.

Į Vilkaviškio parapijos salėje vykusią šventę susirinko daugybė žmonių. „Bočių“ kolektyvą sveikino ne tik kolegos iš kitų miestų, bet ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Šventės pradžioje jau dvylika metų bendrijai vadovaujanti pirmininkė Aldona Pečelienė trumpai apžvelgė bendrijos veiklą bei pakvietė visus tylos minute pagerbti mirusius narius.

Ji kalbėjo, jog „Bočių“ dvidešimtmetis – solidus laikotarpis, per kurį nuveikta nemažai darbų, dalyvauta daugybėje renginių: „Atrodo, kiek čia prabėgo…tie 20 metų jaunimui tik pats žydėjimas, o mums – ilgas nueitas kelias. Džiaugiamės, kai mes sueinam visi kartu, neužsidarom tarp keturių sienų, dainuojam, šokam, keliaujam ir aplankom bendraminčius iš visų Lietuvos kampelių“.

Savivaldybės meras A. Neiberka sveikindamas bendriją sakė, jog jie yra tikrieji mūsų krašto ambasadoriai, kurie garsina Vilkaviškio vardą, aktyviai dalyvaudami įvairiuose koncertuose ir renginiuose visoje Lietuvoje.

Meras aktyviausiems bendrijos nariams įteikė padėkos raštus. Už svarų indėlį į bendrijos gyvenimą ir klestėjimą padėkos įteiktos – Birutei Zubavičienei ir Aldonai Balčiūnienei. Už ilgametį vadovavimą bendrijos ansambliui, dainų kūrimą, svarų indėlį sprendžiant bendrijos reikalus dėkota Algimantui Šeronui. Dar viena padėka įteikta Valerijai Keidošienei, už nepriekaištingą bendrijos finansinių reikalų tvarkymą bei nuoširdų indėlį į bendrijos veiklą.

Po oficialios dalies dar ilgai skambėjo bendrijos traukiamos dainos, susirinkusieji aptarinėjo bendrus renginius, veiklas.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE