Vilkaviškio dviračių sporto klubo “Aira” dviratininkė išvyksta į Europos čempionatą

Rugpjūčio 5 d., Savivaldybėje apsilankė Vilkaviškio dviračių sporto klubo „AIRA“ dviratininkė Aistė Janavičiūtė ir jos treneris Artūras Žemaitaitis. Jaunoji sportininkė ruošiasi ypatingam startui. Po itin sėkmingo sezono ji buvo atrinkta į Lietuvos rinktinę ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai šių metų Europos dviračių plento čempionate, kuris rugpjūčio 7–11 dienomis vyks Alkmare (Nyderlandai).

Jaunąją dviratininkę sutiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas. Jie džiaugėsi Aistės pasiekimais ir jai suteikta ypatinga galimybe atstovauti ne tik Vilkaviškio rajonui, bet ir visai Lietuvos valstybei. Vadovai dėkojo treneriui už jo indėlį ugdant jaunimą, skatinant juos siekti aukštumų.

„Smagu matyti jaunus žmones, kurie, savo pastangų ir ryžto dėka, sugeba pasiekti tokius rezultatus ir garsinti mūsų kraštą. Tikime, kad sportinis užsispyrimas, kuris šiame sporte yra ypatingai reikalingas, niekur nedings ir duos puikių rezultatų“, – kalbėjo savivaldybės Meras A. Neiberka.

Jis linkėjo sportininkei pasisemti neįkainojamos patirties.

Aistė Europos čempionate ketina startuoti jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 8 d., vyksiančiose grupinėse plento varžybose. Jose susirungs daugiau nei 100 dviratininkių iš visos Europos. Jiems teks įveikti 80 km ilgio trasą.

Iki šių svarbių varžybų Aistė nuėjo ilgą pasiruošimo kelią. Tam, kad papultų į Lietuvos rinktinę, dviratininkei reikėjo ištisus metus dalyvauti atrankinėse varžybose ir jose parodyti geriausius rezultatus. Nuolatinis pasiruošimas vyko kartu su Vilkaviškio dviračių sporto klubo „AIRA“ dviratininkais. Treneris džiaugėsi Aistės pasiekimais ir sakė tikįs, kad šiame čempionate ji padarys viską, ką gali.

Iš viso Europos dviračių plento čempionate bus įteikta 13 medalių komplektų. Čempionato pavienio starto ir grupinėse lenktynėse kovos jauniai, jaunimas ir elitas. Pirmą kartą bus surengtos mišrios estafetės varžybos.

Linkime jaunąjai dviratininkei didžiausios sėkmės!

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE