Vilkaviškio krašte pirmą kartą vyko Europos sporto savaitei skirti renginiai

Rugsėjo 28 d. Vilkaviškio krašte pirmą kartą vyko Europos sporto savaitei skirti renginiai.

Europos Komisija, atsižvelgdama į nuolat mažėjantį europiečių fizinį aktyvumą, jau nuo 2015 m. organizuoja Europos sporto savaitę „Be active“ (liet. „Būk aktyvus“). Tai ketvirtus metus gyvuojanti iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą. Į ją kasmet įsitraukia net 31 Europos šalis, tarp jų – ir Lietuva.

Ši sporto savaitė skirta skatinti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyvius.

Europos sporto savaitės renginių mūsų rajone organizatoriai – šokio studija „Šokantys bateliai” ir asociacija „Startas Vilkaviškio kraštui“ – šeštadienį kvietė į Paežerių dvarą, kur visą dieną vyko jogos, kalanetikos, „Nirvana Fitness“ bei zumbos treniruotės.

Popietę visi norintys buvo kviečiami dalyvauti bėgime nuo Vilkaviškio kultūros centro iki Paežerių dvaro (apie 4 km). Neišsigandę apsiniaukusio dangaus ir vis grasinančio prapliupti lietaus, į bėgimą susirinko gausus būrys sporto entuziastų.

Visus susirinkusiuosius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas. Jis perdavė Savivaldybės mero Algirdo Neiberkos linkėjimus ir pasidžiaugė tokio masto sporto renginiais mūsų krašte. Administracijos direktorius nuoširdžiai padėkojo organizatoriams ir palinkėjo, kad šis sporto renginys taptų tradiciniu. Visiems bėgikams linkėjo nepatirti traumų ir vadovautis olimpiniu principu: „Svarbiausia ne laimėti, bet dalyvauti!“

Į bėgimo startą išsirikiavo daugiau nei šimtas žmonių. Bėgti pasiryžo ir profesionalūs bėgikai, ir pavieniai gyventojai, šeimos su vaikučiais, rajono sporto organizacijos.

Bėgime buvo leidžiama ne tik bėgti, bet ir riedėti su paspirtukais, riedučiais ar kitomis panašiomis priemonėmis.

Visų dalyvių finiše laukė atminimo medaliai, o patys išradingiausi buvo apdovanoti specialiaisiais prizais. Bėgimą organizavo renginio organizatorių partneris – Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija.

Vakarą vainikavo respublikinis šokio festivalis „Šokantys bateliai“, „Dance fitness party“ bei ugnies ir ledo stichijų šou.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE