Vilkaviškio krepšinio komanda “Perlas” tapo regionų krepšinio lygos B diviziono čempione

Antradienį Vilniuje paaiškėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono nugalėtojai. Jais tapo Vilkaviškio krepšinio komandos „Perlas“ krepšininkai dvikovoje svečiuose netikėtai lengvai palaužę Vilniaus „Steko-Rivilės“ atstovus ir laimėję finalo seriją „sausu“ rezultatu 2-0.

Šeštadienį Vilkaviškyje vykusią pirmąją dvikovą aikštės šeimininkai laimėjo kuklia dviejų taškų persvara (71:69), o „Perlo“ pergalę tuomet lėmė ne tik meistriškumas, tačiau ir pagrindinio laiko pabaigoje šyptelėjusi Fortūna.

Vilniuje, Ekinstos arenoje vykusiose lemiamose varžybose Vilkaviškio „Perlo“ krepšininkai nuo pat pirmųjų minučių perėmė susitikimo vadžias į savo rankas ir puikios gynybos dėka gana greitai įgijo apčiuopiamą pranašumą.

Nors beviltiškoje padėtyje atsidūrę vilniečiai nenuleido rankų bei keletą kartų buvo nežymiai priartėję prie varžovų, tačiau vos pajutę pavojų vilkaviškiečiai greit susigrąžindavo tai, ką buvo praradę, nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 79:59.

Sveikiname Vilkaviškio krepšinio komandą „Perlas“ pasipuošus aukso medaliais ir pasiekus tokią svarbią bei reikšmingą pergalę!

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE