Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungai – naujas mikroautobusiukas

Dvidešimčiai savivaldybių Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos perdavė neįgaliesiems pritaikytus „Peugeot Boxer Comb“ mikroautobusus. Vienas iš dvidešimties mikroautobusų atiteko ir Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungai.

Vakar Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė nuvyko apžiūrėti naujo mikroautobuso.

Meras pasidžiaugė, kad rajono neįgaliesiems skirta nauja transporto priemonė, kuri padės juos nuvežti ir į gydymo įstaigas ir į renginius bei suteiks galimybę aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Mikroautobusą pristačiusi Neįgaliųjų žmonių sąjungos vadovė Vita Zmitrevičienė pasakojo, kad naujoje transporto priemonėje yra įmontuota visa reikiama moderni technika, kuri užtikrins patogią žmonių su negalia kelionę ir transportavimą.

Naujame mikroautobuse yra devynios vietos, įrengtas specialus keltuvas, kuris judėjimo negalią turintiems žmonėms padės saugiai ir patogiai patekti į automobilį. Keltuvas yra mikroautobuso išorėje, todėl sutaupoma vietos ir, išėmus galines sėdynes, jame telpa net trys neįgaliojo vežimėliai, kurie tvirtinami diržais.

V. Zmitrevičienė pasakojo, jog nesvarbu, kad mikroautobusiukas paskirtas Neįgaliųjų sąjungai, juo, esant poreikiui, galės naudotis visos neįgaliųjų organizacijos.

Savivaldybė taip pat ketina prisidėti prie šio mikroautobuso išlaikymo, ji jau pasirūpino jo draudimu.

Naujutėlaičiai automobiliai taip pat išvažiavo į Birštono, Druskininkų, Elektrėnų, Neringos, Kauno ir Vilniaus miestus, Ignalinos, Jurbarko, Kaišiadorių, Kauno, Klaipėdos, Molėtų, Prienų, Rokiškio, Skuodo, Šiaulių, Širvintų, Trakų ir Vilniaus rajonų savivaldybes. Šie mikroautobusai perduodami neįgaliųjų organizacijoms panaudos pagrindais.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas