Vilkaviškio rajono savivaldybei – padėka už paramą iniciatyvai “Auginu Lietuvai!”

Vilkaviškio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, kuriame buvo atidaryta nuotraukų paroda su užfiksuotais vaizdais iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (ŽŪR) ir Lietuvos savivaldybių asociacijos 2018 metais vykdytos iniciatyvos „Auginu Lietuvai!”.

Parodos atidarymo metu buvo įteiktos padėkos labiausiai prie projekto prisidėjusiems ŽŪR darbuotojams bei projekto rėmėjams. Padėka už prisidėjimą ir paramą „Auginu Lietuvai!” iniciatyvai skirta ir Vilkaviškio rajono savivaldybei. Prie šios gražios iniciatyvos prisidėjusi Savivaldybė savo lėšomis įrengė šiltnamį „Eglutės“ lopšelyje-darželyje.

Šiltnamyje daržoves augina ir Vilkaviškio lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikai, jiems šiltnamį įrengė kailinių žvėrelių auginimu besiverčianti AB „Vilkijos ūkis“. 

Beje, atidarant nuotraukų parodą, konkurso rengėjus, rėmėjus bei Seimo narius savo pasirodymu džiugino būtent darželio „Pasaka“ vaikučiai. 

Praėjusiais metais vykdytos iniciatyvos metu konkurso rengėjų ir rėmėjų lėšomis įvairių šalies rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigoms ir globos namams buvo padovanoti ir įrengti 54 šiltnamiai. Šia iniciatyva buvo siekiama skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi žemės ūkio veikla, stiprinti motyvaciją.

Seimo II rūmų 3 a. galerijoje atidaryta paroda bus eksponuojama kovo 5–17 dienomis.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE