Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija jau turi nuolatinius vadovus

Paskutinį balandžio penktadienį Savivaldybėje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu, dalyvaujant Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovei Aistei Žilinskienei, prisiekė išrinktas Tarybos narys Mantas Balčiūnas (Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“), kuris negalėjo dalyvauti Pirmajame naujos kadencijos Tarybos posėdyje. Tarybos posėdyje taip pat patvirtinti dar iki šiol nepaskirti Savivaldybės vadovai – Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius ir jo pavaduotoja.

Mero teikimu Taryba slapto balsavimo metu balsų dauguma Administracijos direktoriumi išrinko ir paskyrė Vitą Gavėną.

Taip pat patvirtinta ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja – Taryba slapto balsavimu beveik vienbalsiai Administracijos direktoriaus pavaduotoja išrinko ir paskyrė Daivą Riklienę. Abu šie vadovai vadovavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai prieš tai buvusioje kadencijoje.

Šiame Tarybos posėdyje taip pat buvo perskaityti vieši pareiškimai dėl Vilkaviškio dešiniųjų grupės ir Tarybos opozicijos sudarymo, priimti 33 sprendimai rajono gyventojams aktualiais klausimais.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE