Vištytyje steigs senjorų namus

 

Rugsėjo 3 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei verslininkas, Vilkaviškio garbės pilietis Donatas Kazlauskas pasirašė VŠĮ „Vištyčio senjorų namai“ steigimo sutartį.

Vertindamas nuolat didėjantį poreikį teikti specialiąsias globos ir priežiūros paslaugas vienišiems, pagyvenusiems žmonėms bei siekdamas sukurti naujas darbo vietas Vištyčio miestelyje, D. Kazlauskas kreipėsi į Vilkaviškio rajono savivaldybę su siūlymu kartu steigti viešąją įstaigą „Vištyčio senjorų namai“. Rugpjūčio 23 d. vykusiame Tarybos posėdyje buvo pritarta Savivaldybės, kaip dalininkės, dalyvavimui įstaigos įkūrime, įstaigos įstatams ir sutarčiai bei patvirtintas 300 Eur įnašas iš Savivaldybės biudžeto, įstaigos įkūrimui. 

Senjorų namus ketinama įkurti buvusiame Vištyčio policijos nuovados pastate – S. Dariaus ir S. Girėno g. 18. Šios patalpos perduotos viešajai įstaigai „Vištyčio senjorų namai“ 5 metų laikotarpiui. 

Senjorų namuose bus teikiamos ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimas senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia. 

Atsižvelgiant į senjorų namų gyventojų savarankiškumo lygį, poreikius ir interesus, bus stengiamasi užtikrinti jų saviraišką, skatinti ir padėti integruotis į visuomenę.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas