Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamų renginių ciklą „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“

Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras druskininkiečius bei kurorto svečius kviečia į nemokamų renginių ciklą „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“. Iš viso planuojama surengti daugiau kaip 30 užsiėmimų, skirtų įvairaus amžiaus savivaldybės gyventojams.

„Šį mėnesį bus daug naujienų ir įdomių renginių: sveikatą stiprinančias mankštas miesto bendruomenei po darbų organizuosime du kartus per savaitę, t.y antradieniais ir trečiadieniais nuo 17.30 val., senjorų ir mamyčių mankštų laikas ir diena nesikeičia. Taip pat Bendruomenių laukia įdomus susitikimas su Lietuvos įžymybių asmeniniu treneriu, sveikos gyvensenos ir mitybos konsultantu Pauliumi Velaikiu. Visi dalyvaujantys turės galimybę loterijos būdu laimėti asmeninę treniruotę, tereikia tik ateiti ir sudalyvauti.

Leipalingio bendruomenės namuose bus didelio susidomėjimo sulaukęs susitikimas su žolininku Mariumi Lasinsku, kuris pasakos kaip pasiruošti pavasariui, kokios maistinės žolelės ir pirmosios vaistažolės reikalingos mūsų sveikatai ir gerovei. Taip pat gyventojai turės galimybę sudalyvauti šiaurietiškojo ėjimo mokymuose, bei žinias pritaikyti žygyje. Ir dar daug įdomių renginių mokyklose bei darželiuose. Stengiamės žmonėms pasiūlyti kuo įdomesnių veiklų, kurios sužadintų norą aktyviai ir sveikai gyventi. Taigi labai visus kviečiu prisijungti prie vasario, sveikatingumo mėnesio, sveikatą stiprinančių renginių, kurie padės išlaikyti žvalumą, energiją ir atsparumą ligoms“, – sakė Druskininkų VSB direktorė Evelina Raulušaitienė.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE