Vyko Vilkaviškio policijos komisariato atskaitinis susirinkimas

Ataskaitą apie 2018 metų policijos veiklos rezultatus pristatė Vilkaviškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkė Kristina Siriūnienė.

Pristatydama praėjusių metų rezultatus K. Siriūnienė pasidžiaugė, kad nusikalstamumas rajone mažėja – 2018 metais registruoti 467 nusikaltimai (2017 metais jų buvo 535). Nusikalstamumas per metus rajone sumažėjo 12,7 proc. Tačiau vis dar opia problema rajone išlieka  smurtas artimoje aplinkoje. Kaip pastebėjo K. Siriūnienė, ryškėja tendencija, jog smurto atvejai fiksuojami po kelis kartus tose pačiose šeimose, o pagrindinė smurto artimoje aplinkoje priežastimi vis dar išlieka alkoholis. Turtinių nusikaltimų rajone taip pat sumažėjo – lyginant su 2017 metais, jų sumažėjo trečdaliu. Eismo įvykyje 2018 metais rajone žuvo vienas žmogus. Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkas Edvardas Gruzdys pabrėžė, jog nė vienas pėsčiasis ar dviratininkas rajone nežuvo, todėl galima teigti, jog vykdomos prevencinės priemonės veikia, o žmonės sąmoningėja.

Pristatyme dalyvavęs Savivaldybės meras A. Neiberka dėkojo pareigūnams už jų atsakingą darbą bei bendradarbiavimą. Jis patikino, kad Savivaldybė ypatingai didelį dėmesį skiria rajono gyventojų saugumui užtikrinti – Vilkaviškio mieste jau įrengtos 27 kameros, Kybartuose – 8. Vaizdo stebėjimo kameras planuojama įrengti ir kitose rajono seniūnijose. Meras taip pat pabrėžė, jog Savivaldybė nori atnaujinti apšvietimą – dabartiniai naudojami šviestuvai ateityje bus pakeisti naujais, moderniais LED šviestuvais, tai leis ne tik sutaupyti elektros, bet ir pailgins apšvietimo laiką tamsiu paros metu.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas