Vyras tikina, kad atkeliavo laiku iš 6000-ųjų ir papasakojo, kas laukia žmonijos

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame neva įamžintas keliautojas laiku, atvykęs net iš 6000-ųjų. Nors daugybę žmonių vyro pasakojimas prajuokino, niekas nepaneigs, kad jis sulaukė didelio susidomėjimo, rašo alfa.lt.

Vyriškis, kurio veidas vaizdo įraše dėl saugumo paslėptas, o balsas – pakeistas, tikina, jog dalyvauja slaptoje programoje, kur žmonės siunčiami laiku į ateitį nuo pat 1990-ųjų.

„Keliautojas laiku“ atskleidė, kad ateityje dabartinis mūsų gyvenimas atrodo primityvus, mat daugybė medicinos išradimų ir dar nematytos technologijos visiškai pakeitė žmonių kasdienybę. Jis tikino, jog 6000 m. pasaulyje vyrauja visiška santarvė ir ramybė, nes galioja kelios taisyklės, sukurtos vieno vienintelio vadovo, atsakingo už viso pasaulio tvarką.

Bandydamas įrodyti, kad sako tiesą, keistas vyras pademonstravo nuotrauką, kurioje turėjo matytis neįvardytas ateities miestas, tačiau nuotrauka susiliejusi. Visa tai atrodo kaip mokslinės fantastikos filmas, tačiau vyras nepasidavė. Jis aiškino, kad keliaujant laiku kai kurie daiktai sugenda.

„Žinau, kad daugelis jūsų netikėsite nė vienu mano žodžiu, tačiau aš jūsų nekaltinu. Jeigu kažkas man pasakotų tokius dalykus, tikriausiai pats tuo netikėčiau, – pakeistu balsu kalbėjo „keliautojas laiku“. – Nesiekiu nieko apgauti. Paprasčiausiai noriu paskleisti žinią, kas laukia žmonijos ir kaip pasikeis pasaulis.“

Pasakodamas apie įspūdingas technologijas, kurios egzistuos tik ateityje, jis staiga susigraudino ir prabilo apie 6000-uosiuose paliktą gerą draugą, kuris niekada nebegalės sugrįžti.

„Žinau, kad jis geroje vietoje. Iš dalies ateitis yra tarsi utopija, tačiau kai iškeliauji atgal į praeitį, į ateitį grįžti nebegali. Tisiog norėčiau jį dar kartą pamatyti“, – jausmus liejo vyras. Jis taip pat patikino, kad visiems žmonėms bus leista keliauti į ateitį 2028 m.

Ar paslaptingo vyro žodžiuose yra tiesos, nežinia. Daugybė žmonių jį palaikė lunatiku ir spėliojo, ar jis serga psichikos liga, ar jam kažkas sumokėjo, kad kalbėtų tokius dalykus. Visgi viena akivaizdu – vaizdo įrašas peržiūrėtas jau daugiau nei 3 mln. kartų.

Šaltinis: http://anomalija.lt/2018/01/vyras-tikina-kad-atkeliavo-laiku-is-6000-uju-ir-papasakojo-kas-laukia-zmonijos/ 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.