Vytenio bataliono kariai kartu su moksleiviais nešė iš Dakaro sugrįžusią Lietuvos trispalvę

Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai dalyvavo šventiniuose renginiuose.

Kovo 10 d. Bataliono kariai dalyvavo iškilmingoje rikiuotėje, kurios metu karius pasveikino bataliono vadas plk. ltn. Julius Gaižauskas, buvo prisiminta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos istorijabei įteiktos Logistikos valdybosvado padėkos ir Bataliono vadomonetos už pavyzdingą tarnybą.

Kovo 11 d. kariai dalyvavo Šv. Mišiose „Malda už Lietuvą” Šv. Arkangelo Mykolo mažojoje bazilikoje. Vėliau kariai ir sukarintų struktūrų atstovai žygiavo į J. Basanavičiaus aikštę, kurioje vyko oficialus minėjimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui paminėti. Renginio metu Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pasveikino visus su šia Lietuvai svarbia švente ir įteikė padėkos raštus bataliono kariams.

Taip pat šventinių renginių metu bataliono kariai kartu su mokiniais nešė iš Dakaro sugrįžusią Lietuvos trispalvę. Po oficialaus minėjimo, buvo galima apžiūrėti karinę ginkluotę ir techniką bei pasivaišinti kareiviška arbata.

Lietuvos kariuomenės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE