Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas minėjo Laisvės gynėjų dieną

Sausio 13 d. Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas minėjo Laisvės gynėjų dieną. Ryte, prisijungdami prie visos Lietuvos vieningo minėjimo „Atmintis gyva, nes liudija“, bataliono languose buvo uždegtos vienybės ir pergalės žvakutės.

sausio 13 vytenio batalionasVėliau vykusios iškilmingos rikiuotės metu prisiminti įvykiai, kurie prieš 30 metų lėmė mūsų turimą Laisvę. Tylos minute ir giedant Lietuvos valstybės himną, pagerbti sausio 13-osios žuvusieji, tarp kurių ir marijampolietis Rimantas Juknevičius. Marijampolės senosiose kapinėse, bataliono vadas plk. ltn. Vilmantas Valantinas su Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės atstovais bei Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos I-osios rinktinės kariu, pagerbdami iškovotosios laisvės didvyrį, ant jo kapo padėjo gėles bei uždegė žvakutes ir dar kartą tylos minute prisiminė jo nuopelnus Lietuvos laisvei.

Taip pat Marijampolės įgulos kapelionas mjr. Edvardas Baniulis, bendra malda prisiminė sausio 13-osios dienos žuvusiuosius ir palaimino karius. Buvo įteikti aukštesni kariniai laipsniai ir vardinė dovana.

Didžiojo kunigaikščio Vytenio bataliono informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE