Yglos ežero pakrantė taps dar patrauklesnė: atnaujinama krepšinio – lauko teniso aikštelė

Šiltuoju metų laiku Marijampolės savivaldybės gyventojai mielai leidžia laiką prie vandens telkinių. Kad kuo mažiau marijampoliečių žvalgytųsi po kitus regionus ir daug mieliau laiką leistų savo krašte –  gerinama prie vandens telkinių esanti infrastruktūra.

Yglos ežeras – nuo seno poilsiautojų pamėgta vieta. Čia esančioje poilsiavietėje yra ir krepšinio aikštelė, tačiau, reikia pripažinti, kad jos būklė ir estetinis vaizdas nekelia susižavėjimo, todėl ypač džiugu, kad prieš kelias dienas prasidėjo šios aikštelės atnaujinimo darbai ir jau patį karščiausią vasaros mėnesį, rugpjūtį, poilsiautojai galės mėgautis kokybiška ir atnaujinta aktyvaus poilsio aikštele, kuri po atnaujinimo bus tinkama ne tik krepšiniui, bet ir lauko tenisui.

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas sako ypač teigiamai vertinantis Yglos ežero pakrantėje vykstančius pokyčius: „Džiaugiuosi, kad šių metų savivaldybės biudžete pavyko surasti šiems darbams reikiamas lėšas – 39 700 Eur. Apribojus keliavimo užsienyje galimybes, vietiniai rekreaciniai objektai sulaukia dar daugiau dėmesio. Smagu matyti, kaip keičiasi nuo seno savivaldybės gyventojų mėgstama poilsio vieta. Užbaigus aikštelės remonto darbus, dar šią vasarą, poilsiautojai galės mėgautis aktyviu laisvalaikiu“.

Pasak Igliaukos seniūno Sauliaus Burbulio, bus sutvarkyta beveik 700 m2 ploto aikštelės danga ir paklotas sintetinės, besiūlės liejamos gumos granulių sluoksnis. Taip pat bus įrengti lauko teniso tinklo stovai bei krepšinio lankai. Poilsiautojų saugumui bus atnaujinta ir aikštelę juosianti tvora, įrengti verteliai.

Aikštelės remonto darbus vykdo UAB „Gilmera“.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE