Želsvos progimnazijos bendruomenę aplankė bičiuliai iš Vokietijos

Spalio 26 d. Želsvos progimnazijoje lankėsi Vokietijos organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ delegacija ir jos vadovė Eva Klingenberg.

Ilgametės draugystės istorija su šia Vokietijos Šrobenhauzeno mieste veikiančia organizacija prasidėjo 2002 metais, kai pirmą kartą atvyko organizacijos įkūrėjas Manfredas Švakas. Pradėtus gerus darbus, tragiškai žuvus Manfredui Švakui, sėkmingai tęsia jo dukra Eva Klingenberg.

Organizacijos pirmininkė E. Klingenberg džiaugiasi, kad geradarių pagalbos dėka gali tęsti tėvo pradėtą labdaringą veiklą, kai kaskart ne tik prisideda prie mokyklos materialinės bazės stiprinimo, bet ir pradžiugina bendruomenės narius kalėdine gerumo akcija.

Savivaldybės vadovų vardu organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ delegaciją pasveikino savivaldybės tarybos narė Irena Lunskienė. Ji įteikė organizacijos vadovei Evai Klingenberg Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos padėkos raštą už ilgalaikį bendradarbiavimą, geranorišką pagalbą ir finansinę paramą Želsvos progimnazijos bendruomenei.

„Džiaugiuosi, kad organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“, kuri nuo 2002 metų bendradarbiauja ir teikia paramą Želsvos progimnazijai, nariai ir šiais metais aplankė šią bendruomenę ir pradžiugino dovanomis. Organizacijos pirmininkė Eva Klingenberg kasmet suranda vis naujų kilniems darbams neabejingų žmonių, kurie prisijungia prie šios iniciatyvos ir skiria finansinę paramą mokyklai. Šie gražūs jau beveik du dešimtmečius besitęsiantys bičiulių apsilankymai rodo širdžių gerumą ir norą dalintis“, – sveikindama svečius sakė Irena Lunskienė.

Tęsiant gražų bendradarbiavimą, vokiečiai domisi mokyklos poreikiais ir kasmet padeda įgyvendinti vaikų svajones bei projektus, skirdami jiems lėšų. Šio vizito metu progimnazijos bendruomenei organizacija padovanojo 5000 eurų, už kuriuos bus nupirkti muzikiniai vargonai muzikos pamokoms ir nauji kompiuteriai bibliotekai. Mokiniai gaus ir kalėdinius dovanų krepšelius, kuriuos ruošė vaikai Vokietijoje, Bavarijoje.

Bičiulių iš Vokietijos organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ dėka Želsvos progimnazijoje jau padaryta daug gražių darbų, įvykdyta daug bendrų projektų, prisidėta prie mokyklos renginių organizavimo, moksleivių užimtumo didinimo, kasmet sukuriama šilta kalėdinė nuotaika dovanojant kalėdines dovanėles bendruomenės nariams.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE