Žemė – mažųjų akimis

Kaip ir kasmet kovo 20-ąją švenčiame Pasaulinę Žemės dieną. Dieną, kada saulė atrodo šviečia skaisčiau ir jos šiluma džiugina labiau.

Šios dienos proga Marijampolės kultūros centras kvietė Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų mokinius savo fantazijas ir suvokimą apie Motiną Žemę suguldyti ant popieriaus lapo. Taip gimė mokinių piešinių paroda „Žemė – Mūsų planeta“, kuri kovo 20-27 dienomis eksponuojama Marijampolės kultūros centro I aukšto fojė. Iš viso ekspozicijoje yra 18 piešinių iš skirtingų savivaldybės švietimo įstaigų.

Piešinius pateikusių švietimo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai šiandien buvo pakviesti Žemės dieną paminėti Marijampolės kino teatre „Spindulys“, žiūrint nuotaikingą animacinį filmą „Du ančiukai ir žąsinas“.

Mažuosius ir pedagogus Žemės dienos proga sveikino mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, kuris vaikams priminė, jog šiandien yra ne tik Žemės, bet ir Laimės diena. Jis linkėjimo susirinkusiems nepamiršti daugiau šypsotis ir būti laimingiems ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną.

Marijampolės kultūros centro Edukacinių programų kuratorius Saulius Lisauskas vaikams pasakojo apie šios dienos svarbą ir kvietė dalyvauti balandžio 26-27 dienomis vyksiančioje akcijoje „Darom 2019 Marijampolė“.

Visus renginius skirtus Žemės dienai paminėti rasite  http://zemesdiena.darommarijampole.lt/

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas