Penktadienį Marijampolės dramos teatre iškilmingai paminėtas Šv. Marijos globos namų 25-erių metų veiklos jubiliejus – prasminga sukaktis, subūrusi bendruomenę, socialinės srities darbuotojus, partnerius ir visus, kuriems rūpi pagarbi bei orumu grįsta pagalba žmogui.
Pasveikinti Šv. Marijos globos namų bendruomenės garbingo jubiliejaus proga atvyko Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, LR Seimo narys Karolis Podolskis, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolita Žukelienė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministras Saulius Davainis bei kiti garbūs svečiai.
Sveikindamas bendruomenę Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda dėkojo už kasdienį atsidavimą žmogui, jautrumą ir prasmingą veiklą: „Nuoširdžiai sveikinu visą bendruomenę gražaus 25-erių metų jubiliejaus proga. Jūsų kasdienis atsidavimas žmogui, jautrumas ir nuoširdus rūpestis kuria vietą, kurioje žmonės sulaukia ne tik profesionalios priežiūros, bet ir žmogiškos šilumos, palaikymo bei bendrystės. Džiugu matyti, kad per visus šiuos metus savo darbu dovanojate gerumą, viltį ir saugumo jausmą tiems, kuriems to labiausiai reikia. Jūsų veikla yra labai svarbi visai Marijampolės savivaldybei, o atsiliepimai apie jūsų bendruomenę visuomet kupini pagarbos ir dėkingumo. Linkiu, kad niekada nepritrūktų tarpusavio palaikymo, stiprybės, pagarbos bei nuoširdaus žmonių dėkingumo už prasmingą ir kilnią misiją“
Per ketvirtį amžiaus Šv. Marijos globos namai tapo ne tik socialinės globos įstaiga, bet ir tikrais namais žmonėms, kuriems reikalinga kasdienė priežiūra, palaikymas ir bendrystė. Įstaiga teikia socialinę globą, užtikrinančią žmogaus orumą, saugią ir palaikančią aplinką bei dvasinių poreikių puoselėjimą asmenims, kurie dėl senyvo amžiaus, negalios, silpnos sveikatos ar šeimyninės padėties nebegali gyventi savarankiškai.
Šv. Marijos globos namų bendruomenė jau 25 metus savo veikla įrodo, kad pagarba žmogui, jautrumas ir rūpestis yra vertybės, kuriančios stiprią ir prasmingą socialinės pagalbos sistemą.
Šventę papuošė muzikiniai pasirodymai, šilti prisiminimai ir bendrystės kupina atmosfera, dar kartą priminusi, kokią svarbią vietą bendruomenėje užima žmonės, kasdien besirūpinantys kitų gerove.

