75 000 Eur laimėtojai loterijos bilietai – geros nuotaikos užtaisas

Vieni nuotaikai pakelti valgo šokoladą, kiti – eina sportuoti, šokti ar užsiima kita veikla. O štai viena vilnietė perka momentinės loterijos bilietus ir laimi tikrai dažnai. Šįkart ją aplankė išskirtinis prizas – net 75 000 Eur!

Tą lemtingą dieną moteris lankėsi pas mamą Šakiuose. Užsukusi į parduotuvę, ji nusprendė nusipirkti momentinės loterijos „Vegas“ bilietą. „Pardavėja davė pasirinkti bilietą. Vietoj vieno paėmiau du, tad, nežinodama, kurį pasilikti, ir nusipirkau abu“, – apie atsitiktinumą perkant du bilietus vietoj vieno pasakojo moteris. Abu bilietus moteris nutrynė važiuojant iš parduotuvės link sodybos. „Iš pradžių pagalvojau, kad laimėjau 5 eurus, paskui pamačiau skaičių 75 000 – netikėjau, net negalvojau, kad tokią sumą galima laimėti“, – juokėsi ji. Nieko nelaukusi moteris paskambino į loterijos atstovybę ir jau kitą dieną atvyko į centrinį biurą Vilniuje atsiimti savo laimėjimo. „Net žinojau, kur važiuoti, jau buvau čia praėjusiais metais“, – šypsojosi moteris.

Pasirodo, jai itin sekasi momentinėse loterijose. „Prieš metus laimėjau 1000 eurų su momentinės loterijos „Už Žalgirį!” bilietu, tad buvau atvykusi į atstovybę atsiimti prizo“, – kalbėjo žaidėja. O štai praėjusią savaitę moteris vyko iš ligoninės, buvo prastos nuotaikos, tad jai norėjosi pasikelti ūpą ir ji nusipirko momentinės loterijos bilietą, kuris atnešė 100 Eur laimėjimą. „Nežaidžiu labai dažnai, tik kai pajuntu sėkmę ar noriu pasikelti nuotaiką – tada nusiperku bilietą“, – teigė vilnietė. Kur išleis tik ką laimėtus 75 000 Eur, moteris jau žino, tačiau savo paslapčių išduoti nepanoro.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X