8 klaidos, kurios gali sugadinti savaitgalinę išvyką

Kartais nieko negali būti geriau už savaitgalinį atitrūkimą nuo darbų ir skyrimą laiko kokybiškam poilsiui. Kadangi ne visi sau gali leisti atostogauti mėnesį, NoriuNoriuNoriu platformoje pateikiami savaitgaliniai pasiūlymai – nuo poilsio viešbutyje su aptarnavimu ir spa pramogomis, iki apsilankymų vandens parke ar  sanatorijoje su gydomosiomis procedūromis – gali padėti ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir sustiprinti sveikatą, pasikrauti energijos įprastai veiklai. 

Jei esate susiplanavę savaitgalinę išvyką į viešbutį ar spa centrą, svarbu išvengti stereotipinių klaidų, kurios gali ne tik apkartinti, tačiau ir sugadinti laiką, skiriamą poilsiui. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurios gali sugadinti savaitgalinę išvyką:

Pernelyg ambicingas dienotvarkės planas

Natūralu, jog prieš vykstant į poilsinę išvyką savaitgaliui, daugelis itin kruopščiai susiplanuoja savo dienotvarkę. Tačiau neretai mes neįsivertiname savo galimybių ir sudarome per daug ambicingą išvykos planą, nuo ryto iki vakaro kupiną veiklų. Tokiu atveju galime jaustis itin įpareigoti nuveikti kuo daugiau, o mūsų kūnas – tam prieštarauti. Taigi būtų naudingiau apsvarstyti, ką galėtumėte nuveikti, tačiau neįstatyti savęs į produktyvumo rėmus: kartais nutinka taip, jog išvykus į poilsinę išvyką savaitgaliui, kūnas prašo tik poilsio, o ne pramogų.

Plano neturėjimas

Kaip ir pernelyg ambicingas išvykos planas, taip ir išvykos plano neturėjimas gali apkartinti savaitgalinę išvyką. Tad vertėtų bent jau įsivertinti, ką planuojate veikti savaitgalinės išvykos metu: jei vykstate į kitą miestą, gal norėsite pamatyti miesto apylinkes, jei vykstate į spa centrą – pasidomėti teikiamomis procedūromis. Žinoma, jei įsigyjate savaitgalinės išvykos pasiūlymą sanatorijoje ar spa centre, kuriame yra įtrauktos veiklos, galite itin pasilengvinti savo išvyką ir nesirūpinti, ar neteks jums nuobodžiauti.

Per didelis daiktų, drabužių bagažas

Per didelis kelioninis bagažas yra viena dažniausių klaidų vykstant atostogauti. Savaitgalis poilsinėje išvykoje neretai praeina daug greičiau, nei iš pradžių tikimės, ir daugelio daiktų mums taip ir neprireikia. Optimaliausia būtų įsivertinti, ką veiksite savaitgalinės išvykos metu: jei vykstate į viešbutį ar spa centrą, jums nebūtina į bagažą dėtis rankšluosčių ar prausimosi priemonių. Visais atvejais geriausia su savimi turėti kuo mažiau daiktų ir drabužių – juk neretai išvykų metų įsigyjama naujų. Be to, vykdami su nedideliu bagažu jausitės daug laisviau ir mažiau suvaržyti.

Biudžeto neįvertinimas

Kai vykstate į savaitgalinę išvyką, svarbu įsivertinti jums reikalingą biudžetą. Nusistatę, kiek pinigų planuojate išleisti, galėsite lengviau orientuotis į tai, ką galite sau leisti, o ko – ne. Be to, tokiu atveju neatsidursite situacijoje, kai pritrūkstate pinigų.

Neatitrūkimas nuo įprastų rūpesčių

Kai vykstate į savaitgalinę poilsinę išvyką, itin svarbu tam pasiruošti psichologiškai – „padėkite“ į šalį įprastus rūpesčius, pamirškite darbų sąrašą ir tiesiog mėgaukitės kokybišku poilsiu. Leiskite sau riboti naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais, vengti pokalbių apie darbinius ar buitinius rūpesčius: taip daug lengviau atitrūksite nuo kasdienybės ir pasieksite išvykos tikslą – kokybišką poilsį.

Per didelis alkoholio vartojimas

Dalis žmonių, atitrūkę nuo įprastos rutinos, atsipalaiduoja vartodami alkoholį. Tačiau nors iš pirmo žvilgsnio toks atsipalaidavimo būdas gali atrodyti praskaidrinančiu nuotaiką ir kasdienybę, išties alkoholio vartojimas tik trukdo kūnui ir protui tinkamai pailsėti. Jei išvykos metu neribosite alkoholio suvartojimo, tikėtina, kad grįžę po savaitgalinės išvykos jausitės ne pailsėję, o tik dar labiau pavargę. Mėgaukitės tikru, kokybišku poilsiu!

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE