A. Neiberka: „Geriausių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami kartu – policija, Savivaldybė ir gyventojai“

Liepos 27 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka susitiko su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Mindaugu Baršiu ir Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininke Kristina Siriūniene bei Marijampolės apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėju Renatu Siaurusaičiu.

Susitikimo metu buvo aptartos rajono savivaldybės ir policijos bendradarbiavimo galimybės, siekiant užtikrinti rajono viešąją tvarką ir žmonių saugumą, kalbėta apie vaizdo kamerų tinklo plėtrą.

Susitikimo metu aptarta saugumo situacija rajone bei jos gerinimo galimybės. Policijos vadovai pasidžiaugė, kad Vilkaviškio rajono savivaldybė skiria didelį dėmesį vaizdo stebėjimo kamerų įrengimui probleminėse vietose. M. Baršys pabrėžė, jog prisijungus prie Vilkaviškio vaizdo stebėjimo sistemos jau buvo išaiškintas ne vienas nusikaltimas.

Savivaldybės meras A. Neiberka pridūrė, jog rajone jau prasideda vaizdo stebėjimo kamerų tinklo plėtros darbai ir netrukus jos atsiras beveik visose seniūnijose, todėl rajone turėtų būti dar saugiau. Policijos atstovai pasveikino šį žingsnį ir džiaugėsi, kad stebima teritorija didėja, o įrengtos kameros pasitarnauja teisės pažeidimų prevencijai ir labai padeda tiriant, išsiaiškinant nusikaltimus.

Savivaldybės vadovas A. Neiberka pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu su policija, kuris leidžia greitai ir sklandžiai spręsti kylančias problemas, bei padėkojo vietos pareigūnams už puikiai atliktas pareigas sudėtingu laikotarpiu, kai buvo paskelbtas karantinas dėl COVID-19 ligos pandemijos. Tuo metu policijos pareigūnai, rizikuodami savo sveikata, padėjo suvaldyti ne vieną išties nelengvą situaciją. Jų pagalba buvo ir yra labai reikšminga.

„Saugumas yra prioritetinė sritis, o geriausių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami kartu – policija, Savivaldybė ir gyventojai“, – susitikimą apibendrino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka.

 

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE