Akcija „Rudeninė švara“ sustabdyta, tačiau lapų grėbimas tęsiamas: dalinami maišai sugrėbtiems lapams

Kasmet rudenį pradėję gelsti lapai nuspalvina gamtą ir mūsų viešąsias erdves bei pakviečia aktyviai dalyvauti akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui!”.

Šiemet dėl šilto rudens ir pandemijos nespėjusi įsibėgėti lapų grėbimo iniciatyva Marijampolėje „Rudeninė švara – mano miestui!“ stabdoma. Dėkojame visiems, kurie suspėjo sudalyvauti ir sugrėbė žemę nuklojusius auksaspalvius lapus savo teritorijose ir parkuose, o kitiems – už aktyvų įsitraukimą ir pareikštą norą švarinti Marijampolės miesto viešąsias erdves.

„Į rudeninę akciją „Rudeninė švara – mano miestui!” ir šiais metais aktyviai įsijungė daug marijampoliečių, įstaigų ir bendruomenių, grėbė lapus ir prisidėjo prie kitokių gerų tvarkymosi darbų. Tai Marijampolės vaikų lopšeliai-darželiai „Pasaka“, „Nykštukas“, „Šypsenėlė“, „Vaivorykštė“ ir kitos ugdymo įstaigos, daugiabučių namų bendrijos, Marijampolės sporto centras ir Marijampolės profesinio rengimo centras. Narto, Degučių, Mokolų seniūnijos, įdarbinusios žmones pagal Užimtumo didinimo programą, sutvarkė Rygiškių Jono parką, paupio taką nuo ligoninės iki R. Juknevičiaus g., Vytauto Didžiojo parką bei teritoriją prie Uosupio g. 1 namo. Šiuo metu tvarkomas ir Poezijos parkas. Taip pat dėkojame ir kaimiškosioms seniūnijoms, besitvarkančioms savo teritorijas bei akcijos „Rudeninė švara – mano miestui!” organizatoriams,“ – sako Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis ir kviečia pagal galimybes, laikantis saugumo ir toliau švarinti teritorijas nuo rudeninių lapų.

Rudeniui įsibėgėjant lapai žemę vis labiau nukloja ir šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai negalime organizuoti bendrų akcijų, vis dar lieka daug nesutvarkytų teritorijų. Kviečiame prisidėti prie aplinkos tvarkymo ir artėjant šalnoms sugrėbti nukritusius lapus savo aplinkoje ar šalia esančiose viešosiose teritorijose. Jei neturite priemonių, grėblių, didmaišų lapams sudėti, prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyrių tel. 8 615 34 685 arba el. paštu violeta.sagaitiene @marijampole.lt

Tik rudenį gamta būna tokia spalvinga ir tokia permaininga, todėl išnaudokime buvimą gryname ore  tvarkydami ir švarindami savo aplinką, nes gražioje aplinkoje ir gyventi  jaukiau, ir artėjančių didžiųjų žiemos švenčių laukimas bus smagesnis.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE