Penktadienį Vilkaviškio kultūros centre vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus organizuotas informacinis susitikimas ūkininkams, skirtas aptarti aktualiausius žemės ūkio sektoriaus klausimus.
Į susitikimą atvyko žemės ūkio ministras Andrius Palionis, kuris kartu su ūkininkais diskutavo apie sektoriaus aktualijas bei atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Daug dėmesio skirta tiesioginių išmokų klausimams, Geros agrarinės ir aplinkosauginės būklės (GAAB) standartų taikymui, valdų atnaujinimo reikalavimams bei valstybinės žemės nuomos ir įsigijimo galimybėms.
Renginyje taip pat dalyvavo Nacionalinės mokėjimo agentūros, Nacionalinės žemės tarnybos bei Žemės ūkio duomenų centro specialistai, kurie pateikė išsamią informaciją ir praktinius paaiškinimus ūkininkams rūpimais klausimais.
Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė bei šio skyriaus specialistai.
„Džiaugiuosi galėdamas dalyvauti šiandienos susitikime. Tiesioginis dialogas su sprendimų priėmėjais yra ypač svarbus, siekiant laiku reaguoti į pokyčius ir išvengti galimų klaidų. Linkiu visiems sėkmingo pavasario darbų sezono, o šiandien kviečiu aktyviai įsitraukti į diskusijas ir drąsiai kelti rūpimus klausimus“, – susirinkusius sveikino rajono meras A. Neiberka.

