Alvito kaimo bendruomenė kartu su neformalia jaunimo grupe „Alvito aktyvas“ įgyvendino projektą „Jaunimo dovana alvitiečiams – šviečiantis parkas“

Alvito kaimo bendruomenė kartu su Neformalia jaunimo grupe „Alvito aktyvas“ įgyvendino projektą „Jaunimo dovana alvitiečiams – šviečiantis parkas“.

Alvito kaimo bendruomenėProjektas finansuojamas iš Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų finansavimo konkurso. Sutarties Nr. J2-688.

Bendra projekto vertė – 764,43 Eur., iš jų 626,37 Eur. projekto įgyvendinimui skyrė Vilkaviškio rajono savivaldybė, likusi suma – Alvito kaimo bendruomenės prisidėjimas.

Projekto tikslas: skatinti kaimo jaunimo iniciatyvas bei užimtumą ir didesnį bendruomenės narių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime. Didinti tarpusavio bei kartų bendradarbiavimą, dalyvaujant bendrose veiklose.

Projekto metu buvo įsigytos reikalingos medžiagos ir papuoštas Alvito Liepų parkas. Kūrybinių užsiėmimų metu buvo gaminamos dekoracijos, puošiamas parkas. Veiklos, atsižvelgiant į esamą situaciją su Covid-19, buvo vykdomos nuotoliniu būdu namuose ir renkantis mažomis grupėmis bendruomenės namuose.

Alvito kaimo bendruomenės informacija ir nuotraukos

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE