Ant Puskelnių bendruomenės pastato – naujas stogas

Puskelnių kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti projektą „Viešosios infrastruktūros sutvarkymo darbai“, kurio metu atnaujintas bendruomenės pastato, kuriame įsikūrusi ir Puskelnių kaimo biblioteka, stogo danga.

Šis projektas bendruomenei svarbus ir dėl pastato atnaujinimo, ir aplinkosauginiu požiūriu, kadangi atliekant darbus pakeista apie 215 kv. m. nesaugios asbestcementinių lapų stogo dangos plieniniais profiliuotais lakštais. Švaria ir saugia aplinka džiaugiasi ir bendruomenės nariai, ir čia veikiančios bibliotekos lankytojai.

Puskelnių bendruomenės pastatasPuskelnių kaimo biblioteka – Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos padalinys, įsikūręs pastato antrame aukšte, kur savo veiklai turi erdvias, suremontuotas patalpas. Bibliotekos paslaugos prieinamos visiems Puskelnių bendruomenės gyventojams. Atnaujintu dokumentų fondu noriai naudojasi ir vaikai, ir suaugusieji. Nuo 2010 metų biblioteka pradėjo dirbti kompiuterizuotai, todėl kasmet daugėjo skaitytojų, kurie aktyviai naudojasi kompiuterinėmis bibliotekomis paslaugomis. Bibliotekos reikšmingumas bendruomenėje didėja, nes čia organizuojami įvairūs mokymai, užsiėmimai ir renginiai.

Puskelnių kaimo bendruomenė projektą įgyvendino kartu su partneriais Marijampolės savivaldybės administracija bei Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąja biblioteka, kurie finansiškai prisidėjo prie projekto įgyvendinimo.

Aktyvi Puskelnių bendruomenė priklauso Sūduvos vietos veiklos grupei (VVG) ir sėkmingai rengia bei įgyvendina projektus, prisidedančius prie kaimo infrastruktūros ir kultūros paslaugų gerinimo bei bendruomeniškumo skatinimo.

Puskelnių bendruomenės pastatas

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE