Antrojo Seimo rinkimų turo debatai įvyks ne visose apygardose – dalyvauti atsisakė kandidatai

Nemažai dėmesio Lietuvoje prieš LR Seimo rinkimus susilaukę organizacijos „Žinau, ką renku“ debatai grįžta ir antrajam rinkimų turui. Tiesa, jų sulauks ne visos apygardos. Štai, iš keturių Sūduvos regioną apimančių rinkimų vienmandačių apygardų debatus stebėti galės tik Sūduvos pietinės apygardos rinkėjai.

Prieš pirmąjį rinkimų turą jaunimo iniciatyva „Žinau, ką renku“ visoje Lietuvoje surengė 70 politinių debatų. Sūduvoje debatus stebėti gyvai arba tiesioginės Facebook transliacijos metu žiūrėti ir užduoti klausimus galėjo visų keturių apygardų, Vilkaviškio, Marijampolės, Sūduvos šiaurinės ir Sūduvos pietinės, gyventojai.

Tuo tarpu antrajam turui besiruošiantys rinkėjai galės pamatyti tik Sūduvos pietinės apygardos kandidatų debatus. Juose spalio 23-iąją, 18 val. susitiks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Kęstutis Mažeika ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Vaidas Šalaševičius. Debatus vėl bus galima stebėti internete.

Kaip pranešė organizacija „Žinau, ką renku“ Marijampolėje ir Vilkaviškyje debatai neįvyks nes dalyvauti atsisakė kandidatai, o Sūduvos šiaurinėje apygardoje – dėl laiko stygiaus.

Marijampolės vienmandatėje apygardoje antrajame rinkimų ture susirungs valstiečių kandidatas Dainius Gaižauskas ir konservatorius Andrius Vyšniauskas. Organizatoriai informavo, kad debatuose diskutuoti atsisakė Dainius Gaižauskas.

Vilkaviškio apygardos debatuose dalyvauti atsisakė Algirdas Butkevičius, atstovaujantis Lietuvos žaliųjų sąjungą. O antrajame rinkimų ture jis susirungs su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariu Kęstučiu Smirnovu.

Sūduvos šiaurinėje apygardoje, kurioje debatai neįvyks dėl organizatorių resursų ir laiko stygiaus, rinkėjai biuleteniuose išvys konservatorės Irenos Haase ir valstiečio Giedriaus Surplio pavardes.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE